MERKELOVÁ PŘIZNÁVÁ PŘÍCHOD TERORISTŮ S ILEGÁLNÍMI MIGRANTY

Merkelová konečně sama uznává, že s příchodem ilegálních migrantů se do Evropy dostali i teroristé. To jsme věděli dávno. Co to tedy znamená?

Tato žena je nekompetentní a celá Evropa je pod vlivem sociopatů. Přece není možné, aby se politik s velkou zodpovědností takhle naivně choval. Na Merkelové závisí 742 000 000 životů nás Evropanů a ona si teď hraje na naivku. Její drzost a nekompetence přesahuje všechny meze.

Kriminalita migrantů roste každým dnem. V bazénech si momentálně užívají velice. Obtěžují malé děti. A když jeden rozlícený strýc dal migrantovi facku, tak ho ještě žalovali. Hrozí mu teď za facku i rok vězení. Vlastně se člověk ani nesmí bránit. Natož pak říkat o nich něco špatného. Německá policie udělala razii v 60 bytech lidí, kteří na FB protestují proti ilegálním migrantům.

To se asi mám na co těšit. Kdy vpadnou ke mně? Kdy mi zabaví můj mobil a laptop? Opravdu nesmíme říkat, že se nám něco nelíbí? Že se nám – zhruba 600 000 000 obyvatel Evropy – něco nelíbí? Přece není možné, aby neplatily zákony pro ty nově příchozí. Mohou krást a obtěžovat. Policii už to přestává zajímat, protože je přetížená má své příkazy „shora“, jak se v případě kriminality ilegálů chovat. I média nejsou svobodná. Pracovníci německé televize prohlásili, že nemohou dělat svobodné, objektivní zpravodajství.

Situace se bude nadále zostřovat. Veškerá varování odborníků jsou ignorována. Je to stále absurdnější. Přes všechny negativní zprávy mě stále někdo chce přesvědčit o tom, že oni jsou pro nás přínos. Že na tom vyděláme. Že se nemáme čeho bát. Že šaría je to pravé ořechové.

Oni si opravdu myslí, že si necháme kálet na hlavu? Zdravý rozum nedovede pochopit jejich myšlení. V Německu nabízejí uprchlíky do bytů. 10 000 Euro za uprchlíka. Kdo to bude platit? My.

Kdybych byla sama, kdo si myslí, že to všechno je nesmysl, možná bych popřemýšlela. Ale přesto bych nemohla uznat, že na této situaci je něco normálního a spravedlivého.

Je to podvod na všech národech Evropy!

Jana Yngland Hrušková, 13.7.2016

hrusj

Komentáře