Mojí kampaní chci nejvíce upozorňovat právě na oběti teroru a této invaze.

Rozhovor s českou herečkou a zpěvačkou Janou Yngland Hruškovou

Na pana Konvičku bylo kvůli „nenávistným výrokům“ vůči muslimům podáno trestní oznámení, co na to říkáte?

U nás v republice je spousta lidí, kterým nedochází, jaké nebezpečí nám hrozí. To jak se chovají k ženám, asi mnohé nezajímá. Ale možná to Češi pochopí, když jim řeknu, že v islámských zemích se nepije pivo ani víno. Dostanete tam možná čaj a kávu. A to se pak samozřejmě postupně stane i tady. Už teď muslimové diktují, co se bude jíst a jaké svátky máme nebo nemáme slavit. Mají ve školách přednášky o islámu. Pan Konvička musí být asi zoufalý. Být na jeho místě, začnu psát knihu. Mohla by se jmenovat „Konvičkova reportáž psaná na oprátce“. V Německu vyhrožují smrtí jednomu satirikovi, který napsal báseň o Erdoganovi. Trestní oznámení na mě podala německá justice za to, že jsem ve svém videu řekla, že muslimové jsou pedofilové. Prý je to zobecňování. Odpověděla jsem jim, že v Koránu to tam stojí dost jasně. Starý dědek si vzal za ženu 6 letou holčičku a v 9 letech s ní měl poprvé styk. Tak co to tedy je? Korán jasně propaguje pedofilii. Velice smutné na tom ale je, že naši mladí lidé si z toho všeho dělají děsnou srandu. A to jen proto, že se jim ještě nikdy nic takového nestalo a ani nemají soucit s těmi dětmi, které při svatební noci přijdou o život. Těch je velice mnoho. Tak jsem moc zvědavá, co mi německý prokurátor odpoví. A taky jsem zvědavá na komentáře našich elitních vysokoškoláků a hlavně členů TOP 09. Ti totiž nešetří vulgarismy. Už mě i karikují. Kde na to berou čas, je mi záhadou. Měli by asi studovat, no ne?

Máte podobné problémy jako pan Konvička?

Jak jsem již řekla, ozvala se mi německá prokuratura. A já se opravdu divím, že mají čas sledovat, co si myslí nějaká česká obyčejná ženská. Také se bojím, že po mě někdo skočí a zažaluje i u nás. To se opravdu může stát. Práskačů a vyznavačů islámu už je tu dost. Komunismus mi ve srovnání s islámem připadá velice neškodný. Tam jste znal hranice. Ale tady je možné ABSOLUTNĚ VŠECHNO. Zažalují vás v DEMOKRACII ZA VLASTNÍ NÁZOR. To vše je jen začátek. A to je právě na tom ta hrůza, že lidé nechtějí vidět. Musí to za každou cenu zažít na vlastní kůži.

Do politického dění se začíná zapojovat čím dál tím více celebrit – Vy, Gott, Ringo Čech, Vyskočil, Krampol ad. Myslíte, že je to dobře?

Ano, to je jistě velice dobře. Lidé na to čekají. I já jsem byla moc ráda, když nemocný Gott našel sílu a podpořil nás. Mělo by se jich ozvat ještě mnohem více. Bohužel se najdou i takoví, kteří se zviditelňují kritikou Zemana. Ale tak to je. Máme demokracii. Hate Free ale NENÁVIDÍ ze všech sil všechny, kteří mají jiný názor. Tak by se měli spíše jmenovat „I HATE YOU, IF YOU DONT LIKE ISLAM“.

Jak se podle Vás vyvíjí česká společnost, nezdá se Vám, že se rozpolcuje na 2 tábory?

Ano, to asi nebude nic nového. Ale v této době je to krásně vidět, kdo je kdo. Znovu k naší mládeži a některým politikům a umělcům. Jsou to povětšinou egoističtí rádoby elitáři. A je jim úplně jedno, jestli někde vybuchne bomba a tam umírají lidé. To je pro ně prostě velká sranda. Na FB dají francouzskou vlajku, jako že soucítí. Ale to je naprostá blbost. NEZAJÍMÁ JE TO. Kdyby je to zajímalo, dívali by se, co se v Evropě děje. Kdo ti lidé jsou, kteří se k nám dožadují a vyhrožují. Naivní lidé jsou prostě NEBEZPEČNÍ.

Začíná vznikat mnoho antiislámských stran a hnutí, které ovšem odmítají vzájemně spolupracovat. Myslíte, že mají šanci na úspěch?

To nedokážu odhadnout. Musíme počkat na další teroristické útoky. Tentokrát ještě blíž. Třeba už v Německu. Můžeme si být 100 % jistí, že se něco chystá. To jediné otevře dalším lidem oči. ALE STÁLE NE VŠEM. Stále tu budou naivní lidé chtít pomáhat těm islámským bojovníkům, kteří se k nám v plné síle plaví přes moře.

Jak probíhá Vaše prezidentská kampaň?

Mojí kampaní chci nejvíce upozorňovat právě na oběti teroru a této invaze. Stále se mluví o uprchlících, kteří chtějí více peněz, drží hladovku, dožadují se vstupu do Německa s miminkem nad hlavou. Ale na oběti teroru v Paříži a Bruselu už nikdo ani nevzpomene. To je pro mě absolutně tragické. Ještě teď leží v nemocnicích plno obětí teroru. Byl za nimi někdo? Viděl někdo o nich reportáž? Co si myslí rodiny těchto ZBYTEČNÝCH OBĚTÍ? Nikdo nic nedělá proti tomu, aby se to nestalo i u nás. Nikdo nezastaví tento proud potenciálních bojovníků za islám. My tu nečinně čekáme na další teroristické útoky. Budeme se 2 dny tvářit překvapeně a pak půjde vše dál jakoby nic. Teror zevšední. Naše kultura vymizí. Za pár let bude Evropa zaplavena muslimy, kteří ji změní k obrazu svému. Tam se řítíme. Do občanských válek. Do záhuby.

janča

14.4.2016

Komentáře