MUSLIM TĚ ZABIJE I ZA „PRAMÍNEK VLASŮ“

Veřejně říct v médiích něco proti diktatuře, jakou je islám? K tomu většině lidí chybí zdravý rozum a odvaha. Bojí se o práci, co řeknou lidi, a tak dále. Obdivuji paní Miladu Horákovou, která si pod trestem smrti stála za svou pravdou. I lidé z protifašistického odboje jsou hrdinové, kteří obětovali to nejcennější. Třeba Anna Letenská, herečka, která nechala jenom jednu noc někoho přespat, a nacisté ji v jejích 38 letech zavraždili v koncentráku.

A my tu tupě zíráme do chřtánu další šílené diktatury a jsme fascinováni tím, kam až to dojde. Naše společnost se rozděluje. Jedni by byli schopni zabít vlastní matku a hodit to na ty, kteří protestují proti islámu v Evropě. Druzí jsou ochotni bojovat za vlast do poslední kapky krve.

Už se tu vykřikovalo Heil Hitler, potom Čest práci a za chvíli to bude Allahu Akbar. Evropa je nahlodaná. Změny jsou nezvratné a nevratné. Spousta lidem je lhostejné, jestli se v jejich zemi budou moci ženy bezpečně pohybovat, děti si někde hrát a nebude se pít v hospodách pivo a rum. Islám pití alkoholu zakazuje. Češi, víte to vůbec? Islám zakazuje malovat obrázky obličejů a hrát hudbu. A spoustu dalších věcí islám zakazuje. Naopak povoluje lhaní, pedofilii a řezání hlav každému, kdo se jen křivě podívá. Ano, nepřeháním. Třeba za „PRAMÍNEK VLASŮ“, který ženě na ulici nechtěně proklouzne pod šátkem.

Jedno jediné mě uklidňuje. Muslimové sami ukážou našim humanistům, kdo jsou a čeho jsou schopni. Někdo to musí zažít na vlastní kůži.

Bohužel budou opět trpět nevinní lidé.

Jana Yngland Hrušková, 3.5.2016

jyj

Komentáře