MY NEMÁME ŽÁDNOU POVINNOST JIM POMÁHAT

10 000 tisíc uprchlíků se domluví a páchají trestné činy. Ženy, které byly napadeny, budou trpět psychózami a fobiemi. Představa, že bych se já sama dostala do takové situace je hrozná. Panika by mi asi urvala plíce, jak bych řvala. Madame Žilková, Šiklová a další se morbidně vyžívají ve zlehčování celé Evropské situace. Podle mého názoru jsou to reakce sociopatek na úrovni Merkelové, která taky ztratila veškerou soudnost.

ZNAKY SOCIOPATŮ JSOU:

  • neschopnost vnímat společenská pravidla, případně kriminální činnost
  • podvody
  • impulzívnost
  • nedostatek lítosti k ostatním, málo soucitu
  • ZDROJ – psychologie.cz

 

Ženy jsou vystaveny zlovůli nájezdným hordám. Před žádnou válkou nikdo neutíká, jinak by se zastavili už za první hranicí. Jsou to ekonomičtí migranti. My nemáme žádnou povinnost jim pomáhat, jak nám stále někdo chce připomínat lásku k bližnímu.

Je to tak zoufalá situace, až k pláči. Ano, německé ženy pláčí. Už mi o svém strachu napsalo několik žen. A další perverzní ženy se naopak vyžívají v tom, když matky musí oplakávat svoje mrtvé dcery a syny. Co je to za lidi, kteří nesoucítí s rodinou, která ztratí blízké pouze díky naivitě rádoby dobrosrdečníků. Když čtu o tom, co se děje v Německu, tak si uvědomuji, že je to pouhý zlomek toho, co se tam opravdu děje.

Kolektivní vina uprchlíků je prostě neoddiskutovatelná. Sotva se rozkoukají, začnou páchat svá zvěrstva v takovém měřítku, jaké Evropa 70 let nezažila a není na ně připravena. Od 28. 10. 2015 už natáčím videa a naivně se snažím varovat před tím, co se na nás řítí. Je to frustrující, když pak čtu, co si o všem myslí madame Žilková. Ale už jsem řekla, že my kolaboraci neodpouštíme a tak doufám, že už nikdo nikdy na ni do divadla nepůjde ani nebude sledovat její výstupy v televizi. Přála bych si, aby ji bojkotovaly všechny ženy, které soucítí se všemi oběťmi imigrantů. To nejsou jenom silvestrovské osahávačky, ale i vraždy! Ona si myslí, že její diblíkový výraz ji zachrání? Je to hnus a sociopatické postoje. I psychologové vědí, o co jde, ale podle mého názoru pravděpodobně psychicky narušená Žilková nemá v sobě kousek empatie k obětem. Ztráta empatie je psychická porucha. A všechny ženy, které zlehčují celou Evropskou tragedii, jsou mi z duše odporné. Dělá se mi z nich fyzicky špatně a možná by tu jejich sociopatii mohly léčit nějaké léky a hospitalizace.

To celé je prostě lidská tragédie. Můžeme čekat další oběti. A proto zde platí kolektivní vina. Nikdo ničemu nebrání. Imigranti se chovají stále agresivněji. Lidé v Německu už stavějí hlídky, ale policie je zase rozhání. Takže i když se občané chtějí sami bránit, je jim v tom bráněno! Situace je to zoufalá. Nespravedlnost je stále větší, extrémnější a absurdnější. Je už vlastně občanská válka. Nikdo ji oficiálně nevyhlásil, ale je tu a bude se zostřovat. Naštěstí už i pár politiků vidí, že je to neúnosné. My ale musíme dál protestovat a tlačit na naše politiky, aby si nemysleli, že si každý vezme domů uprchlíka. JÁ TEDY URČITĚ NE!

Jana Yngland Hrušková, 18.1.2016

538701_392162424149461_1903472865_n

Komentáře