Na koncertě Jany Kadeřávkové nechyběla ani opera. Sexy umělkyně přilákala i hosty ze zahraničí!

Mladá pražská umělkyně Jana Kadeřávková /Vanilla/ minulý měsíc uskutečnila koncert v hudebním klubu Palmovka. Vanilla vstoupila ve známost před několika lety díky reality show Farma. Nyní by však do podobného projektu již nešla a věnuje se plně zpěvu. Mezi její žánry patří soul, rock, R´n´B, country aj.

Koncert v Palmovce byl velmi komorný, ale i tak umělkyně přilákala diváky i ze zahraničí, od kterých sklidila velký úspěch. Na koncertě nechyběla ani skladba z řad opery, a to od renomovaného pěvce Lukáše Moravce, který spolupráci s Janou komentoval slovy: „Janička je opravdový talent a velmi na sobě pracuje, což je základ úspěchu. Nedá se sice tvrdit, že spolu vysloveně spolupracujeme, ale zvu ji jako hosta do některých mých koncertů a vždy podala výkon odpovídající jejím pěveckým schopnostem, které jsou den ode dne lepší a lepší. Považuji jí také za kamarádku, která prostě nezklame. Myslím, že pokud bude na sobě takto příkladně pracovat, bude z ní jedna z nejlepších zpěvaček v jejím oboru, které znám.“

Mimo jiné na koncertě zazněl i nový song, který byl Janě napsán přímo na tělo. Autorkou je Olivie Turek, veřejnosti spíše známá jako Štěpán Turek, někdejší kapitán hvězdné pěchoty ze SuperStar, známý svou hitovkou Stávka dýdžejů.

Další koncert Jany Kadeřávkové se bude konat 8.3. od 20.30 v hudebním klubu Palmovka. Zpěvačka spojí koncert s vítáním jara, tj. s masopustem. Zároveň má opět pro diváky připravený bohatý program, u kterého se rozhodně nebudou nudit.

janako

Ondřej Spýťa Syrový

Komentáře