NEDÁVEJME VINU ZA VÁLKY ZBROJNÍMU PRŮMYSLU

Pakliže nějaká kultura, náboženství nebo jiné seskupení lidí schvaluje kamenování, usekávání hlav, pedofilii a neuznává práva žen, tak není slučitelná s našimi hodnotami a nesmíme se tomu přizpůsobovat. Není to žádná kultura ani náboženství, je to pouze kriminální a zločinecká organizace. Něco jako mafie, ale MNOHEM HORŠÍ.

Oni sami stejně nejeví zájem o integraci. Tak nechápu, proč my se chceme tak zbytečně snažit je převychovávat, když jim o to vůbec nejde. Chtějí pouze zneužít naši dobrotu a oplatit nám to násilím, krádežemi, znásilňováním a terorem.

Lidé argumentují, že i u nás jsou krádeže a vraždy. Ano. Ale jsou to u nás trestné činy. Nikdo je neschvaluje! Máme tu i možnost stavět bomby, ale ještě se mezi Slezany, Moravany a Čechy nenašel žádný sebevrah, který by přišel do Národního divadla nebo do Paláce kultury, postřílel desítky lidí a vyhodil kavárnu Slávii do povětří. Máme tu Semtex a naše pověstné, šikovné, české ručičky by se stavbou jakékoliv bomby neměly problém. Ale my prostě tohle už z principu neděláme. Nekamenujeme ženy, neusekáváme hlavy a ruce. Nebereme si za ženu 9letou holčičku. To vše je u nás TRESTNÝ ČIN. U nich je to součástí jejich FANATISMU!

Stále se mi někdo snaží namluvit, že to nemohu zobecňovat. Já říkám, že to zobecňovat musím. Oni už svoje děti vychovávají v nenávisti proti každému, kdo nevyznává islám. Ženy jsou zvyklé na obřízky a nechají své dcery zrovna tak trpět, jako trpěly ony samy. Tyto rádoby tradice se přenášejí z generace na generaci. Tento řetěz nemá nikdo šanci přerušit. Naopak se upevňuje, protože cítí, že západ je slabý a podléhá. Nelegální imigranti nejsou trestáni za svoje přestupky a jsou stále drzejší. A chtěli by tyto zvrácené, morbidní tradice zavádět u nás. A to mi můj pud sebezáchovy začne signalizovat, že toto je VELICE NEBEZPEČNÉ. Mě osobně to může postihnout. Z toho se totiž už nikdo bez násilí neosvobodí. Musíme to zastavit, dokud je čas.

Také říkají, že zbrojní průmysl je vinen na tom zabíjení. Já to vidím jinak. Je to otázka nabídky a poptávky. Kdyby zbraně v těch zemích nikdo nekupoval, nic by zbrojaři neprodali. Ale protože teroristi mají válku jako hobby, tak mohli naši zbrojaři prodat zbraně v hodnotě 14 miliard korun. Předešlý rok to bylo o 2 miliardy méně. Těm teroristům prostě o nic jiného nejde, jen o nesmyslné zabíjení kohokoliv, kdekoliv a kdykoliv. Stačí, aby ženě koukal pramínek vlasů, je na ulici zastřelena. Stačí, když muži neodříkají správně úryvek z koránu, jsou zastřeleni. A to vše si tito barbaři ještě natáčejí, aby se celý svět mohl s nimi potěšit pohledem na jejich řezání hlav a zapalování za živa.

Ne, URČITĚ nejsme stejní jako oni. Každému, kdo se dívá na tato hrůzostrašná videa je jasné, že tohle není možné akceptovat, ani se s tím smiřovat. Musíme vytrvale proti tomu protestovat. A asi nic jiného než zbraně nás nezachrání. Musíme terorismus likvidovat v zemích jeho zrodu. Bez lítosti, bez milosti, bez váhání, bez výčitek svědomí! Už v jeho kolébce.

Já nechci umírat jen proto, že jsem se mylně domnívala, že zachráním jednoho imigranta. Ale kterého, když 90 % z nich je životu nebezpečných?

Jana Yngland Hrušková, 19.1.2016

yngland

Komentáře