NĚKTERÉ LIDI NEPŘESVĚDČÍ ANI JEJICH VLASTNÍ POHŘEB

Celá západní Evropa sténá. A my děláme, že neslyšíme ten křik zabitých a znásilněných. Jako tenkrát před více než 70 lety lidé říkali, že nevěděli, co se dělo v koncentračních táborech a plynových komorách. Je to tak dávno a chce se zapomenout.

Rozjíždí se nový pogrom. Tentokrát na bílou rasu Evropy. Muslimové chtějí svoje svátky, výuku islámu na školách, jiné jídlo, zakázat vánoce, zahalovat ženy, právo šaría. A také zabíjení. Teror.

Kriminalita ve Švédsku stoupla o 300 % a znásilňování o 1500 % díky příchodu migrantů. To stejné se děje určitě i ve Francii, Německu a celé západní Evropě. Proč mladí lidé zavírají oči před fakty? Proč se někteří dokonce těmto činům cynicky smějí? Myslí si, že se jim to nemůže stát. Že jsou v bezpečí.

Ale jak dlouho ještě?

Situace v Evropě se každým dnem vyvíjí ve větší a nezvladatelnější hrůzu. Stále tu není nikdo, kdo by řekl KONEC – STOP – BASTA – FINI – THE END. Kolotoč migrantů se točí dál a je stále rychlejší. Lidé v Německu i Švédsku už zapalují domy migrantů. Už se pomalu začínají probouzet. Už se bojí natolik, že se brání. Bude to horší. Pouliční potyčky jako v Anglii a Francii nejsou nic příjemného. Poklidný život přestává a kdo se k něčemu takovému omylem dostane, ten ať prchá, co mu nohy stačí.

Migranti neberou ohledy na to, jsi-li žena nebo muž. Srazí tě k zemi, rány do obličeje. Kopou do tebe, když se svíjíš bolestí. Kopou tak dlouho, až tě ukopou k smrti. Nepotřebují ani nůž nebo zbraň. Je jim to jedno. Je jich vždycky dostatek na to, aby se vrhli na kohokoliv. „Dnešní migranti jsou vyvrhelové a odpad Afriky“, říká S. B. Bokwango, představitel republiky Kongo v OSN.

Co přesvědčí nás? Mrtví? Ano, snad už jen lidské oběti přesvědčí nevěřící, že to co se na nás chystá, je pomalá likvidace Evropy. Mohli bychom to zastavit už dnes? Mohli. Ale někdo na tom moc dobře vydělává. Bude to krvavé prozření.

Jana Yngland Hrušková, 17.5.2016

999752_720299111335789_991718337_n

Komentáře