NEMÁM ŽÁDNÝ POCIT VINY

Stále se nám snaží někdo vnutit pocit viny za to, že v Africe jsou války a hlad a v Sýrii teror. NEMÁM ŽÁDNÉ POCITY VINY! NENÍ TO TOTIŽ MOJE VINA A ANI NIKOHO, KOHO OSOBNĚ ZNÁM. My nemůžeme zachránit celý svět. Teď stojíme před SVÝM VLASTNÍM zničením.

Ti kdo opravdu mohou, ti nemají zájem kohokoliv a cokoliv zachraňovat. Jsou to velké koncerny, které na bídě světa vydělávají.

Jak je možné, že ty elity nemůžeme zastavit v jejich zničujícím jednání? Mají stále víc peněz. A i když mohou v Africe dělat divy, nedělají je. Raději rozpoutají 3. Světovou válku. Na tom se dá totiž velice dobře vydělat!

Bude to válka atomová. Kam se pak chtějí schovat? Do těch bunkrů, které si staví, se všichni nevejdou a zajdou stejně jako my na následky radioaktivity. Nebude co jíst a pít. Ani elity se nezachrání. A když se schovají do Paraguaje, tak si je tam najdeme. Jako je honil Mosad po válce. Skoro všechny válečné zločince našli a potrestali.

Elity se nechtějí poučit z toho, co se stalo s kolaboranty a masovými vrahy. Nepřipouštějí si, co je čeká. Jak je vidět, nejsou to takoví chytráci, jak si myslí! Už tu nevládne Havel, aby jim jako v roce 1989 odpustil hříchy a nechal jim jejich nakradené peníze. Národ nezapomene! Doufám, že se NÁROD poučil!!!

Jana Yngland Hrušková, 2.3.2016

vyuka_zpevu_praha_53

Komentáře