NĚMECKÝ SOUD ROZHODL, ŽE ZA SEXUÁLNÍ OBTĚŽOVÁNÍ SI MOHOU DĚTI SAMY

Asi se každý z nás, kteří protestují proti islamizaci a proti teroru, cítí jako osamělý Robinson. Hází lahve se zprávou a doufá, že ji někdo na břehu najde. Cítí se osamělý, zoufalý, nepochopený, bezmocný. Potřebuje alespoň občas cítit souznění s někým, kdo smýšlí jako on. Potřebuje svého Pátka.

Tenhle boj bude trvat bohužel déle, než si všichni myslíme. Budou pořád horší případy teroru a příkazů z unie. Jako například teď ta likvidace malých, nevinných, neškodných zvířátek. Chtějí vyhladit veverky, želvy, mývaly a další zvířátka. Unie řeší něco, co momentálně nikdo řešit nepotřebuje. To je další důkaz toho, že unie nemá vůbec zájem o Evropany. Svým brutálním rozhodnutím nám jen ukazuje, kdo je tady pánem. Čeho jsou schopni. Co všechno za obludnosti si mohou vymyslet, jen aby nám manifestovali svou moc nad námi. Anglie může být šťastná, že se té příšery zbavila.

Naopak ti kteří nás sem přišli vraždit, ti budou ve svém jednání podporováni, lobováni a dobře placeni a nebudou trestáni.

30letý migrant z Afghánistánu v Německu obtěžoval v aqvaparku v Offenburgu 5 dětí ve věku od 5 do 12 let. 4 dívky a jednoho chlapce. Sundával jim kalhotky, strhával vrchní díly plavek holčičkám. Snažil se dotknout jejich přirození. Soudce pak ale rozhodl, že si za to děti mohou SAMY! Toto brutální rozhodnutí je vrcholem všeho.

To už mě opravdu přivádí k šílenství. Rozhodnutí soudu je nepochopitelně absurdní. A takových případů je nepočítaně. Spravedlnosti se nedovoláš. Recidivisty nechávají na svobodě, dokud někoho opravdu nezabijí. Byl to psychicky narušený člověk, slyšíme po jejich vraždách. Mnohdy o nich policie ví, ale zasáhnout nemohou. Na to nejsou zákony. A psychiatrické léčebny? Zavřít je tam nikoho nenapadne. A asi se z těch vrahů stanou psychopati, až když něco brutálního udělají. Prostě to umí velmi dobře zahrát.

I když mi naše protesty připadají absolutně nevyslyšené a nesmyslné a zoufalé, můj manžel mi říká: „Ano, má to smysl. Musíme v tom dál pokračovat.“ Tak ano, vzchopím se a budu dál dělat to, co cítím jako svou povinnost. Nehledím na posměch. Vím, že nás je hodně. Musíme se vzájemně podržet. Děkuji, Klárko, Lucinko, Jiříku, Radko, Zbyňku a dalším se všemi jmény! Je nás hodně, tak nemůžu jmenovat všechny. Vám všem tímto moc děkuji za veškerou podporu.

Zde zpráva v němčině o případu z Offenburgu: http://www.epochtimes.de/politik/deutschland/staatsanwaltschaft-gab-kindern-die-schuld-verfahren-gegen-bade-grapscher-eingestellt-a1918274.html

Jana Yngland Hrušková

hry

Komentáře