NENÁVIST, OPOVRŽENÍ, ZOUFALSTVÍ

Čeká se od nás, že budeme vítat tu armádu jako osvoboditele. Ale myslím, že to bude mnohem horší než vstup vojsk v roce 1968. Přišlo to pro většinu z nás absolutně nečekaně. Je to nesmyslně nespravedlivé. Budou nás pouze vykořisťovat. My to víme. My o tom denně čteme! Stále se objevují nová videa. A hrůza nás pojímá, když cítíme, že se tomu těžko ubráníme. Nikdo nejedná. Asi má spousta z nás chuť si okamžitě pořídit jakoukoliv zbraň, aby byl připraven hájit vše, co je mu drahé. Když nám někdo vezme identitu a vlast, co nám zbude? Kdo budeme? A přežijeme to vůbec? Už vím, že ne všichni. Že někteří z nás to zaplatí životem.

Nikdy bych si nemyslela, že budu tak plná patosu. Velkých vlasteneckých slov. Naše země totiž je naše a nikdo o tom dříve nediskutoval a nepochyboval. Teď nám ji chtějí vzít. My to máme vzdát bez boje. Vláda nám to dokonce přikazuje. Tak jak to přikazují obyvatelům Anglie, Švédska, Německa, Francie a Holandska. Celá západní Evropa je vyvlastněná. Porobená. Znásilněná. Prokletá. Potupená. Poražená. Bez boje! Vydaná napospas primitivním zlodějům, násilníkům, vrahům a teroristům. A je to jedno, jestli jsou to křesťané nebo muslimové. Ti, kteří k nám proudí jako škodlivý hmyz, jsou všichni stejní. Děti, muži i ženy. Jsou infikováni myšlenkou, že my budeme jejich sluhové. Naše ženy budou jejich otrokyně, kurtizány, děvky. Bez práva na odpor. Bez jakýchkoliv práv.

Naše budoucnost se nám rýsuje velice jasně. Můžeme to vidět na událostech v CELÉ ZÁPADNÍ EVROPĚ. Ale většinu našich politiků to nezajímá. Neziskové organizace dál melou svoje sračky a vymačkají z nás poslední peníze na platy a barbarské hry.

Je to hnus první třídy. Už si říkám, že nemůžu dál. Dělám častěji pauzy od Facebooku. Příliv NEGATIVNÍCH informací nemá konce. Naděje okamžitě umírají, protože se přivalí další hrůzostrašné zprávy o BEZPRÁVÍ. A člověk si domyslí, že to co víme, je jen asi 5 % z toho, co se opravdu děje. A tak se rodí chuť jít a začít jednat. Ale nemůžeme, protože by nás okamžitě zastřelili. Je čas pro opravdové HRDINY.

Jana Yngland Hrušková, 15.2.2016

miláček

Komentáře