NESMÍME KAPITULOVAT!

Jak já bych si přála, abych se ráno probudila a všechno byl jen zlý sen. Ale to se asi nestane. Ještě, že ten Facebook mám. Aspoň vím, že nejsem sama. Aspoň si nepřipadám jako absolutní blázen. Aspoň vidím malou naději v tom, že Anglie a Francie už snad brzo vystoupí z Evropské unie a my okamžitě taky. Snad nás bude stále víc a víc, kdo vidíme, co se na nás řítí a co nás chce zničit. Diskuze s českou kamarádkou, která mě kritizuje za hecování a rasismus, mi lezou na nervy. Ona si odletěla do Austrálie a tam jak víme, už nikoho nepouštějí. Tak mi jen píše, že my jsme hnusní a že se stydí za nás Čechy. No hrůza! Ona žije už roky v Berlíně, ale vypadá to, jako by žila na odvrácené straně měsíce. No nevysvětlím jí vůbec nic. Mele si pořád to svoje. ALE JÁ TAKY!!!!

Každý den sedím u FB a hltám články a videa. A raduji se z toho, jak sami ilegálové nám denně ukazují svoji pravou tvář. Zanechali sestry na pospas teroristům a sami zdrhli si sem válet koule. Přerušují výuku na řemeslo, protože někde 8 hodin makat, kvůli tomu sem přece nepřišli. Udělají po celé Evropě děsné dluhy, škody na majetku a životech. A pak snad odtáhnou. Tedy doufám.

Nejvíc je mi líto těch mrtvých. V Berlíně byl zase jeden mladý Němec ubodán. Ale nadávají na lidi, kteří se brání azylovým domům. Svůj vlastní lid politici a mnozí „umělci“ nazývají těmi nejhoršími jmény, které si umíme představit. Ani překládat se to nedá. Hlavně hnědý póvl – to jako že jsou nacisti. U nás to není o nic lepší a jistě v celé Evropě je plno lidí, kteří jen chtějí za každou cenu obětovat ještě víc dětí a žen. Jen je zabíjejte, znásilňujte. Proč ne? Na těch přece vůbec nezáleží!

Smutek. Beznaděj. A přece jen je tu světlo v tunelu. Když se nedáme, tak snad se toho zbavíme a ta hrůza pomine. Jen prostě nekapitulovat! Tady jde o naše životy!

JANA YNGLAND HRUŠKOVÁ, 23.2.2016

1377162_658904374141930_1076986455_n

 

Komentáře