Odhalení Slávka Boury: Promluví o akupunktuře!

Moderátor Slávek Boura se kdysi proslavil hlavně ve dvojici s Markétou Majerovou. Nyní se však vrhl na věci mezi nebem a zemí. Píše knihu o poltergeistech a spolu se svým tátou, Václavem Bourou, připravil besedu o akupunktuře! Poslechnout si ji můžete už v sobotu 10. 12. 2016 ve 12 hodin na festivalu Minerva v Praze!

spolu-slavek-a-vaclav

Václav Boura je bývalým lodním kapitánem, který se však již před 40 let věnuje akupunktuře. Začínal jako samouk a byla to právě tato metoda, která mu pomohla postavit se na nohy. Po úraze mu totiž lékaři prorokovali, že bude doživotním ležákem. Jeho syna Slávka můžete potkat jako moderátora na řadě akcí, spolu je však uvidíte málokde. A právě proto je sobotní akce zcela mimořádnou příležitostí.

Výstava zdraví, osobnostního růstu, prevence a zdravého životního stylu Minerva slaví právě 60. ročník. Probíhá od pátku 9. 12. do neděle 11. 12. 2016 v Michnově paláci na Malé Straně a vystřídá se na ní řada významných osobností. Mimo jiné doktorka Kateřina Cajthamlová, anebo kouzelník Magic Alex, který svou show předvede v sobotu v 17 hodin. Kompletní program najdete na www.minervazdravi.com.

bra

 

Komentáře