Pečovatelská služba na Trojce odstartovala léto country koncertem Hany Lounové!

Pečovatelská služba Prahy 3 je známá svými volnočasovými programy pro seniory, ve kterých služba realizuje například výlety za kulturními poznatky, folklorní slavnosti, přednášky o zdravém životním stylu, kondiční cvičení, duchovní péči aj. Není tomu jinak ani po nástupu nové ředitelky služby Ludmily Tomešové, která nastoupila do funkce na začátku května.

„Jsem ráda, že se seniorům volnočasové aktivity líbí. V dohledné době chystáme nové projekty, které se zaměří více na vzdělávání a aktivizaci, ale samozřejmě nebudou chybět ani koncerty. Ty v v našem atriu mají své kouzlo.“ říká nová ředitelka PSP3 Ludmila Tomešová

V úterý 20.5. pečovatelskou službu přijela navštívit zpěvačka Hana Lounová, která celé odpoledne ve venkovním atriu DPS Roháčova hrála seniorům svůj country repertoár. Nechyběly hity jako Čekej na můj jumbojet, Honky Tonky, Půlnoc je zlá, či Sporťák. Seniory, ale i personál, koncert velmi potěšil, jelikož zpěvačku pravidelně poslouchají na country rádiu.

„Koncert se mi moc líbil. Všechny ty písničky znám, hlavně Jumbojet. Hrají ho stále na country rádiu a vždy mě pohladí po duši.“ komentuje koncert obyvatelka DPS paní Květa

Pečovatelská služba Prahy 3  ale zdaleka nenabízí seniorům jen klubové aktivity, pečuje na Praze 3 o sedm set seniorů ročně a je toho času zapojena do projektu rozvoje. Ten má za cíl zkvalitnit poskytování služby a udržet klienty za pomoci pečovatelské služby co nejdéle ve své domácnosti, aby předčasně nemuseli vyhledávat pobytové služby.

Ondřej Syrový

Komentáře