Podle the Independent nejvíce terorismu pochází z Kuvajtu a SA, což je profil našich lázeňských „hostů“.

Rozhovor s předsedkyní teplického Bloku proti islámu Ivou Procházkovou

Arabové hojně v Modlanech skupují stavební parcely, dá se tomu nějak zabránit?

Zabránit tomu za stávající situace nelze, je to kruté vůči všem modlanským, bydlí tam lidé už několik generací, mají tu kořeny, jsou tu mladé rodiny s malými dětmi zadlužené kvůli vysněnému domu.

Proběhla tu krutá pyramidová hra s osudy lidí, na jejím vrcholu jsou ti, kteří profitovali na úkor všech nešťastníků ve spodnějších patrech pyramidy.

První prodali kolaboranti, což si umožnili změnou územního plánu- a tady byla možná poslední šance tohle zastavit- zneplatnit tyto změny a vrátit pozemky do zemědělského fondu jako pole a louky, což fakticky jsou.

To se nestalo, a dnes vázáni tím, že jsme byli donuceni přijmout zákony kompatibilní se zbytkem EU, nemůžeme dělat nic jiného, než se pídit po nezákonných výjimkách a drobných porušení stavebních předpisů a zákonů. Což ale také není jednoduché vzhledem k postojům našich nezkorumpovaných úředníků- jejich arogance je výsměchem dřině, kterou vynaložíme, než se nám podaří jediný prohřešek zpracovat do podoby, kdy je možné s ním něco úředně dělat.

Malý-velký příklad černé stavby tří domů kuvajtského majitele na Drahkovském svahu- nejen, že byly postaveny bez povolení, navíc ještě v ochranném pásmu vysokotlakého plynovodu- pro ilustraci- toto ochranné pásmo je vytyčeno čtyřicet metrů na každou stranu od potrubí- ovšem kuvajtský dům má garáž vzdálenou od potrubí pouhé čtyři metry.

Umíte si představit, že si někdo z nás dovolí tak nehoráznou drzost? Co myslíte, že vyřešil teplický magistrát? Okamžité odstranění stavby z důvodu ohrožení životů? Tak pozor, stavební povolení bude vydáno dodatečně, až stavitel PŘELOŽÍ VYSOKOTLAKÝ PLYNOVOD – naprosto nemyslitelné a neuvěřitelné.

Z toho usuzuji, že jediné, co můžeme udělat, je ohlídat tyto nedostatky, a pokusit se stavby zdržovat tak dlouho, dokud to stavitele neotráví a neodejde jinam, nebo dokud naše zem nezíská zpět právo rozhodovat o své půdě.

Vidíte nebezpečí v soužití s Araby v Modlanech?

Já jednoznačně ano. Vidím záběry z podobných zón v západní Evropě, kam se dnes neodváží vkročit ani policista- zbytek měst se nebrání, ale přizpůsobuje. Takové gheto jednoznačně vzniká také tady. Já alespoň nevidím důvod, proč by to u nás mělo být jinak. Postupně si budují v Teplicích svou infrastrukturu, mají zde arabské obchody, restaurace, penziony, autopůjčovny, směnárny, čistírny…….. A hlavně hranice do Německa už snad ani blíž být nemůže. Podle the Independent nejvíce terorismu pochází z Kuvajtu a SA, což je profil našich lázeňských „hostů“.

Tady použiji názory dvou „starousedlých“ teplických muslimů. Doktor Ghaleb ze zdejší nemocnice je přesvědčen, že si tady půdu koupili, protože je pro ně levná a v Kuvajtu je nedostatek volné půdy- oni prý budou jen machrovat, ale nikdy se sem ve skutečnosti nenastěhují- opravdu zvláštní logika, alespoň mně připadá zvláštní. A co až za pár let řekne: „Spletl jsem se.“ ? On tvrdí, že pokud bude protestní akce proti nájezdům beduínů z Kuvajtu do Teplic, on se určitě připojí, místní muslimové je tu prý nechtějí.

Oproti tomu předseda místní Muslimské obce, pan Marei Abbas v jednom rozhovoru prohlásil, že ti kdo skupují pozemky, jsou hodní a milí lidé, kteří zde postaví krásné domy a přinesou do Teplic peníze. No, jak komu. Pan Abbas figuruje ve firmě Addenco, která v rámci cestovního ruchu k nám tyto beduíny zve. Pak chápu, jenže co tvrzení, že je tady místní muslimové nechtějí? Cituji: „To je názor jen pana Abbase“ . Já: „Ale on je předseda, mluví tedy jménem zdejších muslimů“; „Ne, to není pravda, on se tam v mešitě stará jen o provoz – voda, elektřina, a tak… „Aha, takže je to vlastně údržbář“; „Ano, přesně tak“.  Nevíte, jestli se smát, nebo začít zpytovat zrcadlo, jestli opravdu vypadám tak hloupě.

Nalijme si čistého vína: Tak jako dnes vytlačují Brity z okrajových čtvrtí, nebo celých měst, tak jako vytlačují Švédy z pláží, tak jako vytlačují Tepličany z parků a dětských hřišť- tak jednou vytlačí modlanské … z vesnice. Nedívejte se na ČT a zkuste třeba videa Britain First, uvidíte soužití s muslimy v Londýně v tvrdé realitě.

Teplice jsou známým městem s arabskou klientelou, dochází s nimi ke konfliktům?

Ano, jistě, zdejší muslimové konflikty nevyvolávají, mají jiné způsoby prosazování svého, ale „hosté“ jsou konfliktem sami o sobě. V bazénu jsou instruktážní značky v čem je povoleno plavat, že je potřeba se před plaváním sprchovat, že sprcha není toaleta… Dopravní předpisy pro ně neplatí, pokuty nefungují, policii se smějí, v parku obsazují trávníky, cesty, kde tvoří kroužky mužů, či žen sedících na zemi a piknikujících, naprosto si nevšímají svých dětí, které likvidují vše dosažitelné, najíždí kolemjdoucím na nohy na kolech (pruh pro cyklisty? Ale ano, máme), ovšem v okamžiku, kdy takové dítě okřiknete, najednou o něj pečují všechny tety na doslech, a litujete, že jste nekoukal jinam, příště už budete. V obchodech jsou z nich nešťastní, věci berou, shazují, zkouší používat, nevrací na místo. V parcích, kde jsou ubytováni lázeňští hosté a starší místní, je hluk třeba do tří hodin do rána, oni ráno nevstávají. Několikrát už policie a zdravotníci v poslední době vyjížděli kvůli případům agresivních Arabů. To se ovšem velmi pečlivě tají.

Arabové hlavně osidlují šanovský park, kde jsou ústředním zdrojem nepořádku, jak to řeší město?

Město na vlastní náklady (z našeho) každé ráno park uklízí, pan první náměstek Hanza zahájil nesmyslné řešení situace alibistickými cedulemi, které jsou umístěny v parku a poučují beduíny jak se u nás chovat. Jakoby je to zajímalo. Loni se v rozhazování místních, ale především státních peněz pokračovalo nedostižným projektem, který já osobně nazývám: „Briliantový tlumočník“, to už se angažovala i paní náměstkyně Radka Růžičková, zbytek z půlmilionového příspěvku od státu, který nestihl pan tlumočník vyinkasovat, se letos investuje do opět alibistického nesmyslu – tentokrát brožury s návodem, např. že neřvat v noci, používat koš, či neholit se v bazénu.

Pořádáte nějaké akce proti islamizaci Teplic?

Snažíme se především v oblasti osvěty, pořádáme akce jako bylo protestní venčení psů, loňská demonstrace, přihlašujeme se do probíhajících stavebních řízení, hlídáme dodržování  všech předpisů a zákonů – nabádáme občany, aby přestupky hlásili MP. Sledujeme zastupitelstvo v Modlanech, kde je situace kritická. Mapujeme halal obchody, snažíme se rozkrývat pozadí arabských restaurací. Zveřejňujeme kolaboranty, kteří svou nenasytností poškozují nás všechny. Rádi bychom dohnali k odpovědnosti za chování arabských návštěvníků toho, kdo z jejich dovozu a pobytu v Teplicích má největší zisky – tedy pana Radka Popoviče, ředitele lázní a také pana Mareie Abbase a firmu Addenco, a hlavně promuslimské komunální politiky, kteří jim zjednodušují a zpřístupňují cokoliv muslim jen může potřebovat a žádat. Sledujeme vytipované objekty, u  kterých jsou nějaké indicie, že by mohly být použity k ubytování uprchlíků.

Blíží se krajské a senátní volby, chystáte se politicky angažovat?

Ano, je potřeba dostat se do pozic, kde bude možné bojovat za naše děti účinněji a včas, je potřeba provětrat zatuchlou administrativu, a zastavit likvidaci národní identity. Já věřím, že lidé pochopili, že tentokrát to nebudou klasické zívací volby. Teď nám jde o všechno.

Použiju slova jednoho blokového kolegy:

Tak ať Babiše a Sobotku ještě pošťouchnu – když budeme vládnou od listopadu v krajích tak:

  • nepřijmeme na území kraje žádné imigranty, kteří vyznávají Allaha a Mohameda – říká se jim muslimové.
  • střední školy, spadající pod kraj, budou o hrůzách islámu, džihádu a právu šaria učit pravdu. Stejně jako se učí o hrůzách nacionálního socialismu.
  • multikulturní a politické neziskovky nedostanou jedinou korunu z rozpočtu krajů. Místo toho podpoříme vzdělávání dětí o životě v zemích zasazených islámem a péči o chudé lidi – máme jich u nás dost.
  • podobně jako na Slovensku, se zasadíme aby každý vyznavač Mohameda byl pod dohledem státních orgánu!

prochajda

18.3.2016

 

Komentáře