Podpořte projekt Devět komentářů ke komunistické straně

Rádi bychom Vás požádali o podporu vznikajícího projektu na reedici knihy „Devět komentářů ke komunistické straně“, která pojednává o hrůzných zločinech komunistických režimů a odkrývá povahu komunistické strany.

Projekt můžete podpořit tím, že si objednáte knihu (stojí 249 Kč) nebo přispějete částkou 100 Kč nebo vyšší nebo tento e-mail přepošlete svým známým.

Knihu lze objednat nebo částku zaslat přes webovou stránku: https://www.startovac.cz/projekty/devet-komentaru-ke-komunisticke-strane/

Celková potřebná částka na vydání knihy je 115 000 Kč a vybráno je zatím 60%.

Pokud by se celková suma nevybrala do 27.12., peníze budou všem dárcům automaticky vráceny.

Prosím pozor:

Vzhledem k vánočním svátkům je při platbě převodem třeba peníze zaslat nejpozději do 23. 12.

Při platbě kartou či přes PayPal lze peníze zasílat až do konce akce, tedy nejpozději do 27. 12.

Předem děkujeme!

Spýťův antikomunistický spolek, partner projektu

Devět komentářů“ podává necenzurovanou historii Čínské komunistické strany, historii, která mluví o povaze této strany, o tom, jak se postavila proti všem tradičním formám lidské civilizace, a vyjmenovává obrovské zločiny, kterých se dopustila. Měsíc po tom, co bylo Devět komentářů uveřejněno, byla ve světě zaznamenána vlna událostí, kterou lze označit za „fenomén Devíti komentářů“. Miliony Číňanů začaly vystupovat z komunistické strany a jejích spřízněných organizací. Po 55 letech lží a teroru mají lidé v Číně možnost poznat své skutečné dějiny. Poprvé mohou společně pochopit obrovské ztráty, které utrpěli za vlády Čínské komunistické strany. Poprvé mohou procitnout z komunistické noční můry a uvidět krásu a význam pradávné čínské civilizace, kterou se komunistická strana pokoušela zničit.

Od roku 2004, kdy byla kniha poprvé uvedena na veřejnost v čínském a anglickém jazyce, a to deníkem The Epoch Times v USA, vystoupilo po celém světě do dnešního dne více jak 250 miliónů číňanů z komunistické strany a jejích přidružených organizací. Tato kniha přímo rozkládá svým nezkresleným podáním historických událostí čínskou komunistickou stranu.

Kniha vyšla v českém jazyce v roce 2006 v malonákladu dvou tisíce kusů a byla velmi rychle rozebrána. Dnes po deseti letech, kdy se zdá opět velmi důležité ukázat pravou podstatu komunistických režimů, se snažíme tuto knihu znovu vytisknout a nabídnout ji k širokému prodeji v rámci knihkupectví. O kolik více se cílová cena překročí, o to více kusů se vytiskne a o to více bude této jedinečné knihy, která rozkrývá zločinnou povahu komunismu nejen v pevninské Číně. Tedy cílem tohoto projektu, aby byla kniha, která ukazuje syrový charakter komunistických stran obecně bez jakýchkoliv příkras, k dispozici volně v prodeji v knihkupectvích.

Věříme, že díky této knize, díky které vystoupilo už více jak 25O miliónů čínských občanů po celém světě z komunistické strany a jejích předružených organizací za uplynulých 12 let, se i občanům naší země rozjasní a bude vůle opustit myšlení starého režimu. Také věříme, že díky této knize pochopí občané naší země více do hloubky pravou podstatu Čínské komunistické strany.

kom

Komentáře