POLITICKÉ SEBEVRAŽDY – ČEŠI KOLABORACI NEODPOUŠTĚJÍ

Jistě si naši politici říkají, jaká je to škoda, že umíme číst a psát. A já bych chtěla říct na adresu všech, kteří chtějí v Čechách Islám, kteří chtějí v Čechách uprchlíky, že Češi kolaboranty vždy tvrdě trestali. Kooperace s národním nepřítelem se neodpouští. A to dnes dělá spousta našich obyčejných lidí, politiků a umělců. Tiše přihlížejí, nebo se dokonce vyjadřují o českém lidu hanlivě a ostouzejí jej. Ale národ jim to nezapomene.

Někteří chtějí dokonce na téhle situaci zbohatnout. Ať jsou to starostové měst jako třeba Králíky, nebo neziskové organizace a mnozí další, o kterých se my samozřejmě dozvíme. To nemusí mít nikdo strach, že se na něj s odplatou nedostane. Dnešní kolaboranti jsou to nejhorší, co nás ohrožuje. Jsou to lidé, kterým nezáleží na ničem, může si je každý koupit. Myslí si, že mají právo rozhodovat o osudu naší země bez nás. Divím se, že to riskují. Je to velice nebezpečné. Páchají své politické sebevraždy. Být kolaborantem jako je pan Sobotka, paní Šabatová, Matěj Stropnický, Stropnický st., Babiš, Dienstbier, Marksová, Kalousek, Schwarzenberg a další, je trestné, nebezpečné, protizákonné a z vyššího principu mravního odsouzeníhodné.

Matěj Stropnický navrhuje v Praze přijmout 12 000 uprchlíků. A on je bude osobně hlídat? Zaručí se, že nikomu neublíží, že nebudou krást a znásilňovat? Z čeho chce on platit výdaje s nimi spojené? Bude to ochoten platit sám ze svého kapesného? Nebo jak si to představuje?

Momentálně kolaboruje s německou vládou mnoho našich politiků, ale až Angela padne, a vypadá to tak, že se k tomu pomalu schyluje, co budou dělat potom? Co s nimi bude? Tresty smrti jsou zrušené, ale pomsta asi nebude sladká.

Jana Yngland Hrušková, 13.1.2016

yng

Komentáře