Poslankyně Černochová: Francouzi ze sebe dobrovolně udělali stádo ovcí

Masakr v Nice. Až odezní projevy soustrasti, co bude dál? Ve stavu v jakém se Francie už pár měsíců nachází mají být při takové mega oslavě posílené patroly! Policisté běželi za vozem, báli se střílet, nebo byli zase neozbrojeni? Francouzští neomarxisté, v čele s jejich presidentem a ostatními impotenty, kteří léta tupě a mlčky přehlížejí sebevraždu, kterou na sobě Francie páchá svojí migrační politikou a kteří se tak maximálně zmůžou na projevy soustrasti rodinám a prodloužení stavu ohrožení, mají díky svojí neschopnosti, iracionálním snahám o odzbrojení vlastního obyvatelstva a všech Evropanů kolem, na rukou krev.

Vůbec bych se nedivila tomu, když by nějaký Francouz, místo, aby hledal příčinu, navrhl Evropské komisi omezení automobilové dopravy, podle stejné logiky, jako to udělali v případě represe vůči legálním držitelům zbraní po střelbě v pařížském klubu v listopadu 2015.

Ano, lituji oběti a i já projevuji účast, ale národ, který ze sebe dobrovolně udělal stádo ovcí, už konečně musí zapomenout na volnost, rovnost, bratrství a zvednout korouhev….Jinak to v Evropě odskáčeme všichni.

Mgr. Jana Černochová, poslankyně PČR a starostka Prahy 2 za ODS

jc

Komentáře