PŘED VOLBAMI SE ROZEVLAJÍ KABÁTY

Někteří naši politici až teď VELICE POMALU otevírají oči. Pozdě! Mysleli si, že jsou všemocní a že mohou svůj národ okrádat a obelhávat, aniž bychom si toho všimli. Naštěstí se informace šíří a nedá se tomu zabránit. Naštěstí protestují lidé po celé Evropě. Takhle se žít nedá. Ve stálém strachu o život.

Naštěstí ne všichni lidé ztratili svou čest. O politicích se to ale říct nedá. Napočítáte je na prstech JEDNÉ ruky. Ty, kterým opravdu jde o naši budoucnost a bezpečí. Doufám, že se na ně můžeme spolehnout. Národ musí u voleb velice pečlivě vybírat a zvažovat. Za politiky musí mluvit činy, ne plané sliby.

Donald Trump ukazuje celému světu, co lid potřebuje. Skoncovat s politickou korektností. Potřebuje cítit, že se vláda navrátí do rukou lidu. Jak ve své „modlitbě“ napsal Jan Amos Komenský.

Přibývá milionářů a na druhé straně chudých. Nízké platy, nezaměstnanost, nesociální chování ke svobodným matkám podporuje růst chudoby. Bohatí lidé ztrácejí přehled o reálném životě. Nemohou se identifikovat s lidmi, kteří se ne vlastní vinou dostali do problémů. Naše společnost je nevyrovnaná. Podporuje aroganci jedněch a zoufalství druhých.

Socialismus s lidskou tváří. Tenkrát jsme vykročili. Tak bychom měli v této cestě pokračovat. Politici budou ještě několikrát do voleb měnit názory. Ale nás už si nikdo NEMŮŽE KOUPIT ZA KOBLIHU!!!! Tak laciní nejsme!!!

Jana Yngland Hrušková, 5.3.2016

jahh

Komentáře