PRÝ ŠÍŘÍME PANIKU

Prý šíříme paniku. Ne, snažíme se šířit pravdu. To že jedna ženská ztratila pojem o realitě, to neznamená, že se my tomu nemáme postavit a tvrdě protestovat, dokud je ještě čas. Naši politici se bohužel také chtějí podílet na tom nereálném plánu integrovat ilegály z islámských zemí. A podílejí se ještě na něčem mnohem horším. Na přípravě na 3. Světovou válku. A to je neodpustitelné.

Vůle Alláha je vyhubit všechny nevěřící, a nebo ty, kteří mají jinou víru než islám. Naše víra spočívá v tom, pomáhat si a bránit sebe a svou vlast. My musíme vyžadovat, aby odtud odešli všichni, kteří šíří islám, protože ten je neslučitelný s našimi hodnotami.

Naši politici říkají, že Češi jsou jednoduchý národ. Pomlouvají nás. A co jsou oni? Nejsou to snad Češi? Jakým právem si o sobě mohou myslet, že jsou něco lepšího. A naši vysokoškoláci jsou jen nafrnění frackové z rádoby noblesních rodin. Dnešní vysokoškoláci už dávno nemají vlasteneckého ducha. Nepoložili by svoje životy za lepší budoucnost. Naopak! Šlapou po odkazu těch, kteří byli zastřeleni, vězněni a odvezeni do koncentračních táborů roku 39. Jejich vlast pro ně neznamená nic, protože to co chtějí spáchat na nás a našich dětech, snad nemá v naší historii ani obdoby. Bude to znamenat, že budeme žít v neustálém strachu. Ženy nebudou moci jít samy z večerní šichty domů. Mladé dívky budou napadnutelné kdykoliv a kdekoliv. Kdokoliv může být ubodán k smrti. Ilegálové se pohybují ve smečkách jako divá zvěř. Normální život, jak jej známe, úplně zmizí. Bude tu vládnout strach. Budeme mít i strach říct vlastní názor, protože už dnes je jasné, jak se všichni politici a úředníci islámu bojí a nejraději by okamžitě nechali zbourat naše kostely, zakázat vánoce a velikonoce, jen aby se zalíbili islámským teroristům. Jsou to prostě zbabělci. Jsem moc ráda, že Orbán, Le Penn, Nigel Farrage i náš pan prezident protestují a už teď jasně vidí tu hrozbu, která nás čeká, když to bez povšimnutí budeme trpět. Nám nezbývá než nadále protestovat a podporovat prezidenta a politiky, kterým jde o stejnou věc jako nám. Abychom si pak nemohli vyčítat, že jsem nic neudělala, když byl ještě čas.

Politika je jako turecký bazar. Smlouvání, falešné zboží, předražování, vyhrožování, padělání, vykřikování, podlézání, vtírání, ovlivňování, podplácení. Politika je předražené luxusní zboží, které nás stojí o mnoho víc než je jeho opravdová cena. Něco koupíte a druhý den už zboží nabízejí v AKCI. Politické divadlo nás stojí miliardy. Ale v poslední době nehrají va bank jenom s našimi penězy. Ale i s našimi životy. Kdyby se politici uměli chovat jako slušní lidé, mohli bychom se tu všichni mít dobře a asi milión a půl lidí by nemuselo žít na pokraji chudoby. Najednou se ukazuje, že je peněz dost a dost. Ale ne na potřeby vlastního obyvatelstva. To jsou mi teda záhady. Kdo měl ty peníze doma u sebe v matraci, že se tak najednou tady objevily a jsou k disposici? A je mi hodně k smíchu, jak naši politici pomalu mění svůj názor. Budou volby. Vyvíjíme na ně tlak. A v tom musíme dál pokračovat. Musíme dál protestovat. Přesně jako studenti a další mladí lidé v roce 1939, kteří pro nás riskovali své životy. Naším protestem uctíme jejich památku.

Jana Yngland Hrušková, 5.2.2016

janina

Komentáře