RADIKÁL, RADIKÁLNÍ, NEJRADIKÁLNĚJŠÍ – SILVESTROVSKÁ NOC PŘINESLA ASI 5000 TRESTNÍCH OZNÁMENÍ PO NĚMECKU A RAKOUSKU

Naši politici se diví, že máme radikální názory. Ale na radikální rozhodnutí platí pouze radikální reakce. Když zelený Stropnický ml. navrhne, že by v Praze mělo bydlet 12 000 uprchlíků, zdá se mi to velice radikální. A on to oznámí po takových akcích, jako byla Silvestrovská noc v Německu a Rakousku, kde se domluvilo MINIMÁLNĚ 10 000 ilegálních imigrantů na společné „AKCI“ a tajné služby to ani nezaregistrovaly! V 10 větších městech bylo průměrně té noci spácháno 500 trestných činů. Tedy 5000 trestných činů za jednu noc spáchaných ilegály!

A co by bylo u nás? Snad si nemyslíme, že naše policie by mohla občany ochránit? Tak naivní snad nikdo není. Naše policie se nepřipravuje ani neškolí. Vůbec nic se neděje. Já jsem se policistů na ulici ptala a koukali na mě jako na zjevení. Takže pak budou tady všichni VELICE PŘEKVAPENI jako silničáři, když napadne první sníh. Jak budou chodit naše ženy do práce na noční šichtu a domů z odpolední? Kdo je bude doprovázet? Pochůzkář? Každou zvlášť? A pepřový sprej ji před napadením 5 – 10 ilegály nezachrání.

Jakým právem si naši politici myslí, že oni mohou mít radikální názory a my ne? Vždyť jsou to právě oni, kdo jednají radikálně, bezcitně, bezohledně a vypočítavě. A nedovolí nám se ani k něčemu vyjádřit. To v nás vyvolává OBROVSKOU FRUSTRACI, která vyústí v RADIKALIZACI. My jako lid nemáme zastání. Oni nás přímo nutí být radikální. My se přece nemůžeme podvolit zvůli lidí zvolených na omezené období.

Moje radikální názory mám po své mamince. Oba moji rodiče /otec 12 let ředitel kulturního domu ROH v H.Králové / matka personální oddělení v k. s. Adal/ byli komunisty radikálně po vstupu vojsk v 68 zlikvidováni. Tenkrát protestovali a skončili ve fabrice a v prodejně zeleniny. I já dnes radikálně odmítám si tohle nechat líbit. Když někdo chce svými radikálními rozhodnutími ohrožovat moje spokojené stáří, týká se to mě osobně! Příchodem 12 000 nekontrolovaných ilegálních uprchlíků totiž importujeme do Prahy pouze obchod s drogami, krádeže, přepadení, ublížení na zdraví, nemoci, podvody, znásilnění, vraždy a teror. Jsou to lidé, kteří nemají zájem se integrovat. Bude nás to stát miliardy ročně, které budou chybět našim dětem, postiženým, seniorům a dalším!

Naši politici nemají ani trochu soudnosti, aby mohli realisticky rozhodovat. Už i bývalý kancléř Německa Schröder prohlásil, že tohle není ta správná cesta. A nesmíme se divit, že pan Miroslav  Sládek vstal z mrtvých a je zpátky na naší politické scéně. Patrně bude opět hrát roli v tomto Českém dramatu. On jako radikální vlastenec chce radikálně jednat proti radikálním rozhodnutím vlády. My se chceme pouze radikálně bránit radikálnímu teroru, který nás radikálně ohrožuje!

Takže tolik k mé RADIKALIZACI. Děkuji za pozornost.

Jana Yngland Hrušková, 15.1.2016

jyng

Komentáře