Senátor Doubrava: Naložit na lodě a letadla a rychle je vrátit odkud přišli.

Rozhovor se senátorem PČR Jaroslavem Doubravou (Severočeši.cz)

V tomto roce Vám končí mandát senátora a krajského zastupitele. Hodláte mandáty obhajovat? Opět za hnutí Severočeši.cz?

To stále ještě nevím. Co vím je, že se budu muset už rozhodnout. Celá řada lidí mě nabádá k tomu, abych kandidoval. Pokud ano, pak za hnutí Severočeši .cz.

Jak hodnotíte činnost Severočechů.cz? Nezdá se Vám, že inklinují ke hnutí ANO, když v Senátu je paní Dernerová ve společném klubu a dokonce několik Severočechů bylo zvoleno do PSP za hnutí ANO.

Jsem přesvědčen, že plníme to, co jsme před volbami slíbili. Jak v kraji, tak i v parlamentu. Alena Dernerová je v klubu ANO, já SPO. To proto, že sami jsme klub založit nemohli. Rozhodujeme se ale podle svého svědomí v souladu se slibem, který jsme složili. Členství v klubu pro nás má jen význam zajištění zázemí pro naši práci. Stejně tak poslanci ve Sněmovně.

Co říkáte na útoky, které se odehrály v Německu? Spojujete tyto útoky s imigranty?

A s čím byste je spojoval? Myslíte, že civilizovaný člověk by se choval tak, jako se chovala ta zběř? A nejen v Německu! Jasně nám ukázali, že jsme pro ně přesně tím póvlem, těmi otroky za které nás považují v souladu se svou vírou a hlásáním proroka. Ostatně ono k něčemu podobnému už došlo i u nás, dokonce na Václavském náměstí. Paní, na štěstí, měla trochu výcvik, tak věděla jak a hlavně čím se bránit. Nastříkala mu do očí pepřový sprej a podařilo se jí utéct. Myslím si, že ti, kteří k nám přichází jsou invazními vojáky, ve valné většině, a budou zde čekat na pokyny. Tak, jako oni, se civilizovaný člověk nechová. Vždyť jsou videa, kde na otázku jak se hodlají živit odpovídají, že krádežemi, loupežemi a podobně. O práci ani slovo!

EU zvažuje uzavření hranic schengenského prostoru. Pomůže to?   

To už se mělo stát dávno! Jak je možné, že ty státy, které mají za úkol vnější hranice, dostávají na to prostředky si svou povinnost neplní?! Naopak, s velkou slávou umožňují nelegální přísun neznámých a nezkontrolovatelných lidí do Evropy! Myslím si, že uzavření hranic by bylo jasným signálem, že se mohou snažit sebevíce, do Evropy se nedostanou a tak by se jejich přísun zastavil.

Jak hodnotíte prezidenta Zemana v řešení otázek imigrační krize?

Použiji-li školní hodnocení, pak jednička s deseti hvězdičkami. Kéž bychom měli tak odvážných čelních představitelů státu podstatně více!

Jak byste řešil Vy uprchlickou krizi?

Ti, kteří se do Evropy ilegálně dostali, naložit na lodě a letadla a rychle je vrátit odkud přišli. Jedinou výjimkou by byly ženy s dětmi ze skutečně válečných oblastí. Jak víme, bylo by jich minimum. Nicméně, i ta po ukončení konfliktu také vrátit domů. A jak jsem řekl, za každou cenu zamezit přísunu dalších.

Jste pro spolupráci s Ruskem v boji proti ISIS?

Samozřejmě! A musí pro ní být každý soudný člověk. Podívejte se, jak obrovský pokrok zaznamenaly události v Sýrii po příchodu Rusů a jejich techniky! Samozřejmě, že se to Američanům nelíbilo a nelíbí. Konečně tam je někdo, kdo jim vidí pod pokličku, vidí, jak farizejskou politiku tam dělají. Asi jste i Vy viděl to video, kdy se vrahoun z IS rozčiluje a chce, aby je zase bombardovali Američané. Ti, prý, bombardují poušť, ale „ti zasr… Rusáci“ bombardují naše zbrojní sklady a naše bojovníky. To mluví samo za sebe! Mám za to, že má-li někdo Evropu před islámskou invazí zachránit, pak je to právě Ruská federace ve spojení s Polskem.

image (5)

-spyta-, 5.2.2016

Komentáře