Senátor Doubrava: Vinu za Brexit nese EU

Nemám radost z Brexitu, ačkoliv se tomu vůbec nedivím. Proč nemám radost? Odchod Velké Británie výrazně posílí vliv Německa ve spojení s Francií. Ještě před čtvrtečním referendem jsem říkal, že odchod Velké Británie z EU by nás poškodil. Němci by získali v EU ještě větší váhu, než mají. A že tento vliv dokáží využít, až zneužívat máme více, než zřetelné příklady s bezohledným prosazováním zvěrstva nazývaného kvóty migrantů, si nemusíme ničím jiným dokazovat! Stali by se demokraticky okupační mocností v poslaneckých lavicích EU. Ale vinu za to bych přičítal jenom bandě tupých úředníků a superšéfů v EU. Brexit je důsledek deziluze.

Rozkladné vlivy EU pocházejí z nejvyšších pater EU, včetně hlupáků z nejvyšších pater moci jednotlivých západoevropských států, kteří nezabránili v západní Evropě migrační vlně. Nejen nezabránili, vzpomeňme na otevřenou náruč jisté Merkelové a její stupidní vítání migrantů! K tomu ještě navíc hrozí, že hlupáci v EU nakonec asi schválí bezvízový styk s Tureckem, tedy dokonají okupaci Evropy Turky.
Kdo by chtěl v tak hloupé EU zůstávat? Na druhé straně čím budou jednotlivé státy Evropy bez silné ekonomiky EU? Brexitem přišlo varování! Buď se EU od základu změníš, nebo se splní sen Američanů a skončíš v propadlišti dějin! 
Z hlediska budoucnosti jsme díky idiotům z nejvyšších pater EU v naprosto patové situaci.

Jaroslav Doubrava, senátor a zastupitel Ústeckého kraje za Severočeši.cz

crop-703783-p201010230494101

 

Komentáře