Setkání umělců v Podskalí

V sobotu 18. 1. se v tanečním a uměleckém studiu Art Centrum Botič na Praze 2 sešlo několik designérů výtvarného umění.

Mezi předními designery vystavovala módní návrhářka Jana Kohoutová, která představila svojí kolekci pro ženy všech věkových kategorií. Jednalo se o kolekci jak pro běžné denní nošení, tak i večerní společenskou módu. Jana Kohoutová tímto zahájila spolupráci s Helenou Bendovou, ředitelkou společnosti ArtBotič a majitelkou Art Centrum Botič, kde bude módní návrhářka pravidelně každý měsíc předvádět část ze své nové kolekce oděvů a doplňků.

Ženám budou nabídnuty doplňky a poradenství v oblasti módy, péče o pleť, vlasy, šperky, pásky, šátky, klobouky a další zajímavé věci. Ke každé akci nebude chybět dobré španělské víno a speciality z obchodu španělských potravin Sabores, který byl součástí i této výstavy.

Na sobotní akci se také představila se svojí kolekcí šperků a obrazů malířka a novinářka Alexandra Sandra Hejlová, léčivé energetické obrázky vystavovala léčitelka a výtvarnice Marie Tara, svůj Ateliér s duší představila výtvarnice Jarka Papežová, Relax šperky herečka a režisérka Petra Johansson, kolekci šperků v kombinaci ze zlata a stříbra František Frape Pecka.

Výstavu svým tanečním vystoupení zpestřili tanečníci Eli Maco spolu s Rudsonem Santosem.

Akci navštívilo i několik známých umělců, mezi nimi nechyběla operní pěvkyně Edita Randová, režisérka Vlasta Čtvrtníčková, režisérka Eva Toulová, herečka Simona Prasková a výtvarnice Vladislava Příbová.

Módní návrhářka Jana Kohoutová podpořila myšlenku, aby v Art Centrum Botič vznikla výstavní plocha a podpořila tak začínající a uznávané výtvarníky. Na první výstavu se můžete těšit již v březnu 2020.

Foto: Martin Pochman

Komentáře