SEX JE TEN PRAVÝ ARABSKÝ PROBLÉM

Jak vyplývá z článku v novinách The New York Times, ne vždy znamená revoluce i evoluci. Revoluce neznamená modernizaci. To platí hlavně o arabském světě.

Arabská revoluce v roce 2011 vzbudila nadšení, ale ukázalo se, že ta revoluce byla nedokonalá a vlastně „ošklivá“. Nepodařilo se změnit myšlenku nemocného vztahu k ženám.  V Sýrii, Alžírsku, Tunisu nebo Jemenu je sex absolutní tabu. Ženy jsou obviňovány za poruchu ideální společnosti. Patriarchální kultura konzervatismu, rigorózní kódy islamistů a puritanismus se rozmáhá.

Někteří se tváří, že sex neexistuje. Žena je viděna jako destabilizující faktor. Mluví se o nich jenom jako o ženě pana X., dcera pana Y. Tím vzniká velké napětí. Touha je něco zakázaného. Ženy jsou pod neustálým dohledem. Morální policie hlídá její panenství. V některých allahových zemích zájem o ženu má příchuť inkvizice. Islamisté monitorují ženská těla, hlavně ta na plážích. Policie hlídá páry, i oddané, na veřejných prostranstvích. Lavičky jsou rozřezávány, aby na nich lidé nemohli sedět vedle sebe.

Snem muslimů se tedy stává západ s jeho pannami.

Sexuálních terapeutů je muslimském světě pár. Jejich rady sotva poslouchány. Takže islamisté mají monopol, co se týká těla, sexu a lásky. Pomocí internetu a náboženské televize, se jejich projevy vyvinuly v obrovské ortodoxní bludy. Došlo to tak daleko, že milovat se nazí, je ZAKÁZÁNO. Žena se nesmí dotýkat banánu. Muž může být sám se ženou pouze, když je to jeho matka, která ho kojila.

Sex je všude, především po smrti. Orgasmus je akceptovatelný pouze po svatbě. Ráj s jeho pannami je hlavním tématem islámských kazatelů. Snění o tomto životě po smrti vede k tomu, že si myslí, že cesta k orgasmu vede přes teroristický útok. Patologický vztah Arabů k ženám se přenáší do Evropy. To, co bylo doménou islámských zemí, se stává normalitou i v západní Evropě. Evropané bezmocně, nechápavě a s obavou sledují, jak zvrhlý a nemocný je pohled muslimů na ženy a sex.

Až Evropané přijdou na to, jak zvrhlé je celé islámské učení, BUDE POZDĚ. Kde jsou všechny ty feministky, které se rvaly za práva žen? STATEČNĚ MLČÍ!

Zdroj: www.nytimes.com/2016/02/14/opinion/sunday/the-sexual-misery-of-the-arab-world.html?smid=fb-share&_r=2

Jana Yngland Hrušková, celebrita

erotika

Komentáře