Skupina Koule se vrací na hudební scénu. Podpořila je i Lucie Bílá!

Skupina Koule prožívá velký comeback. Před pár léty zmizela z hudební scény, ale nyní se ve staronovém složení vrací zpět. Skupina je známá především svým „nadhledovým“ repertoárem, který se týká žen korpulentnější postavy a humorně glosuje o jejich problémech a naopak i přednostech. Ústřední postavou Koulí je zpěvačka Petra Slaninová, která vstoupila ve známost díky reality show Robin Hood. Další staronovou členkou je Pavlína Pufferová a úplným nováčkem a nejmladším elementem Petra Melmuková.

Ve čtvrtek 7. června pokřtily v klubu Misch Masch nové CD „Žádnej Silikon“. Mezi kmotry patřil muzikálový herec Jan Maxián, zpěvačka Monika Absolonová, moderátor Petr Vojnar, renomovaná lékařka Ivana Němečková či operní pěvkyně Zdeňka Lobkowicz a další. Křtu se dále například zúčastnili – zpěvačka Hanna Pekhart, herec Václav Knop, moderátor Slávek Boura, herečka Bára Fišerová či zpěváci Jaroslav Parči a David Mattioli. Celým večerem provázel moderátor Jan Musil a největším překvapením večera bylo videopřání od Lucie Bílé, která jim vyjádřila svou podporu.

Křest Koulí se neobešel bez dortu

Koule zazpívaly několik svých staronových hitů. Vystoupily i žačky Petry Slaninové a nechyběl ani duet s Jaroslavem Parčim.

Koule přišla podpořit i zpěvačka Hanna Pekhart

Za celou redakci přejeme skupině mnoho úspěchů do dalších let!

-spyta-

 

Komentáře