Šok: Křest nového CD Marie Pojkarové se obešel bez skandálu!

Pondělní podvečer zvolila Marie Pojkarová pro křest svého novinkového CD s názvem „Vzpomínky“. V pořadí se jedná o páté album a podle zpěvačky také o její poslední. Jako kmotry své desky zvolila „sedm statečných“ – rockera Karla Kahovce, vědmu Helen Silvan, moderátorku a herečku Evu Decastelo, nezaměnitelnou Adinu Sobotovou, lékařku Ivanu Němečkovou a zpěváky Martina Maxu a Bohuše Matuše.

 

Než k samotnému uvedení desky do života došlo, zazpívala Marie dvě písničky, které pro novinkové album připravila. Jednou z písní byla „Jarní víra“. Jedná se o cover velmi známé písně, kterou opatřil českým textem Eduard Krečmar a který také kdysi proslavila Laďka Kozderková. V pořadí druhá píseň nesla název „Jsi blázen“. Text si napsala zpěvačka sama a melodii věnovala svému synu Vilémovi. Zajímavostí je, že každá píseň na CD je pro někoho věnována. Písniček na novou desku připravila rovných 17. Z toho jednu již posluchači mohou znát ze serveru YouTube, protože k ní Marie Pojkarová se svým přítelem natočila videoklip „Méďa Béďa“.

Na křtu kromě Kahovce, Matuše a Maxi zazpívala také zpěvačka a moderátorka Jana Chládková, gospelová královna Zuzana Stirská, šansoniérka Renata Drössler a další. Celá akce se konala pod širým nebem a trvala až do ranních hodin. Během křtu upozornila kartářka Helen Silvan na skutečnost, že přichází úplněk a je vhodné zapálit modrou svíčku, která plní přání. Za redakci DISUK přejeme Marušce Pojkarové, aby deska u posluchačů vyvolala pozitivní ohlas a ještě dlouhou dobu těšila všechny příznivce.

Marie Pojkarová a Zuzana Stirská

Na křest zpěvačce přišla popřát i kamarádka – zpěvačka Jana Chládková

Jako bonus máme pro naše čtenáře soutěž, ve které můžete toto nové album vyhrát!
Otázka je velmi prostá – Jak se jmenuje nová deska Marie Pojkarové?
a) Vzpomínání
b) Vzpomínám
c) Vzpomínky
d) Upomínky

Správné odpovědi zasílejte na emailovou adresu info@disuk.cz nejpozději do 10.6.2018. Slosovanému výherci se ozveme prostřednictvím emailu.

Ondřej Spýťa Syrový, Jan Macháček

Komentáře