Tak už konečně dospějte a uznejte, že jste se mýlili. Ještě je čas!

Proč najednou mnoha politickým stranám nevadí, že se v Evropě zabíjejí zvířata při plném vědomí. U nás na to přece máme zákony. Proč se NAJEDNOU nemusí dodržovat? Co na to říkají třeba zelení nebo topáci, piráti z Karibiku a socani? Nic. Jen čučí a mlčí. V Evropě se dávno rozběhla vražedná mašinerie a oni čučí a mlčí. A když něco řeknou, tak jsou to jen nadávky a urážky na toho, kdo se odváží něco namítat proti věcem, které se tu prostě nelegálně dějí. Najednou vše, co dříve bylo zakázané, je dovoleno. Ale není dovoleno o tom mluvit. To jste okamžitě radikální. Kdo tu ale radikální opravdu je, to jsou vítači a hatefreeťáci. Ti vám klidně napíšou ty nejhnusnější komentáře a články, jaké jste kdy četli. Ani Romové a dlaždiči nemají takový pestrý slovník nadávek, jako cyničtí vysokoškoláci, kteří s vámi nesouhlasí.

Dovolila jsem si o nich něco říct a to jsem teda totálně rozšlápla hejno sršňů. To i ty blbé blondýny chápou, o co jde a nereagují, protože se jich to netýká. Ale tito rozhořčení mladí intelektuálové postižení postpubertou, to vzali tak osobně, že nešetřili vulgarismy jim vlastní.

Hate Free je jen maska, jak ze sebe dělat něco lepšího. Jak si hrát na Ježíše. Ještě byste jim mohli umýt nohy a trochu jim je olíbat jako fetišisti. Aby se migranti měli čemu před spaním smát.

Jakmile někdo nesouhlasí s příchodem migrantů, je druhou stranou tábora odsouzen jako nelida. Nadávek se mu dostane požehnaně. To je totiž to jediné, na co se vítači zmůžou. Nadávky sprosté, ubohé, perverzní. A říkají jako sami islámští násilníci – můžete si za to sama. Nechcete tady ilegály, tak my máme právo vám vynadat, jak se nám zachce. A to, že si dovolíte kritizovat naši otevřenou politiku jako nezodpovědnou? To jste si tedy dovolila příliš. My vás prohlásíme za blázna. Hahaha.

Takže jestli se tu někdo RADIKALIZUJE, tak jsou to pouze sluníčka, vítači, zelení a tak dále. Prostě ti, kteří nám ZA KAŽDOU CENU chtějí vnucovat nějaké migranty. To jsou ti praví RADIKÁLOVÉ. Ne my. Nám jde jen o to, ubránit se tomu, co zažívá západní Evropa, která nás už varuje.

Ale prý ten teror nemá nic s migranty společného. To nám taky tvrdí naši zelení a lidovci. No není to RADIKALISMUS? Prostě neuznat, že nemám pravdu? Je tu přímá úměra mezi počtem migrantů a počtem teroristických útoků. Tak už konečně dospějte a uznejte, že jste se mýlili. Ještě je čas!

Jana Yngland Hrušková, 26.3.2016

miláček

Komentáře