TEĎ JSME NA ŘADĚ MY, ABYCHOM ROZHODLI, JESTLI ČESKÁ REPUBLIKA BUDE DÁL EXISTOVAT A V JAKÉ FORMĚ

Na Facebooku jsem četla příspěvek jedné paní. Prý se už tím vším nechce zabývat a tak nám to hlásí. Už nebude ty negativní zprávy číst a jde si rýt na zahrádku a prostě s tím vším končí.

Výborně. Už tak daleko jsme dospěli. Lidé jsou apatičtí a je jim jedno, jak to celé s naším národem skončí. Hodně lidí si myslí, že když nebudou o problému mluvit, přestane existovat. Ale tak to bohužel není. Tito lidé budou žít ve svém ideálním světě, bez této hrůzné reality. Ale já si to neumím představit. Jde přece o budoucnost celé Evropy. O to, jak budeme – nebo NEBUDEME žít. O to, jak budou naše dcery moci bez problémů studovat a vzít si toho, koho mají opravdu rády.

Jde o naši identitu.

Lhostejní lidé si neuvědomují, že svým postojem sami sobě neprospívají. Představte si, že by se tak chovali všichni za druhé světové války. Už bychom neexistovali.

Vyhlazování židů začalo také velmi pomalu, ale systematicky. Nejdříve nesměli sedět na lavičkách v parku, chodit do knihoven, po chodníku a jezdit tramvají. Nyní se děje v Německu něco podobného. Lidem zabavují byty ve prospěch migrantů. Obchody se nechávají vykrádat, nikdo nezasahuje. Obrana při napadení migrantem je skoro tabu, raději se nechte znásilnit, abyste ve vězení neskočila sama. Vina se dává obětem. Sportovní haly už nejsou určeny k výuce tělocviku. Ve školách se ruší vánoční besídky, mohlo by to urazit naše migranty. Sundávají se kříže v kostelích. A tak dále. Migranti mají všude a ve všem přednost. Migranti vyžadují, žalují, stávkují, zapalují, vyhrožují. Jsou to nenápadné kroky. Ale to úplně muslimům stačí k tomu, aby viděli, jak málo si křesťané brání svoje území a tradice.

Protestovat je naší POVINNOSTÍ. Nikdo se nesmí tvářit, že se nic neděje. Že to mnoho lidí dělá, je prostě ostuda. Stávají se nástrojem zla, které k nám ze západu přichází. Mlčící a vše akceptující lidé jsou stejně nebezpeční jako ti, kteří to zlo přinášejí a podporují.

Doufám, že my zůstaneme silní. Čas nám dává za pravdu. Naše protesty jsou oprávněné. Naše obavy jsou podložené historickými událostmi. Vše už tu bylo. Dějiny se pouze opakují a jsme teď na řadě my, abychom se postavili všemu, co nás utiskuje a ničí.

Jana Yngland Hrušková, 11.6.2016

hrujy

Komentáře