Trojnásobná držitelka Oscara Veronika Kolářová alias Belle Claire prozradila, že natáčí již druhý díl erotického velkofilmu ,,Yoga is the new sexy”

Veronika Kolářová alias Belle Claire na svých sociálních sítích prozradila, že natáčí již druhý díl erotického velkofilmu ,,Yoga is the new sexy” pro významnou produkci s dlouholetou působnosti na trhu Private!

První díl byl natolik úspěšný, že byl krátce po jeho zveřejnění nominován na nejlepší erotickou scénu roku. Nakonec ho ale porazil ,,The clockwork gang”, tedy pilotní díl sexuálního seriálu ve stylu legendárního filmu Mechanický pomeranč, kde si Belle Claire také zahrála hlavní roli. ,,Yoga is the new sexy” se od ostatních pornofilmů liší především zpracováním a prezentací samotného aktu. Je zde kladen důraz na procítění každého dotyku, emoce a velmi dobrou souhru partnerů, kteří ve filmu hrají. Hlavním stavebním kamenem pro tuto scénu je Tantra.

Na jaký scénář se můžete těšit? Belle je mladou majitelkou yoga studia a snaží se nováčky přimět pochopit vyšší principy sexu. Po boku jí nestojí nikdo jiný než Kristof Cale, herec s dlouholetou zkušeností a působností po celém světě. Společně učí své žáky správně dýchat, vnímat emoce a především se nechat poddat skutečnému tantrickému sexu.

,,Kvůli této roli jsem tantru a yogu několik týdnů studovala. Jsem velmi potěšena, že měl film takové ohlasy, že se natáčí druhý díl a jsem přesvědčena, že se diváci mají na co těšit.” komentuje Veronika svou novou roli.

Komentáře