Trump je člověk, který se vymyká z řady a je neřízená střela, která se nebojí říkat, to co si lidé myslí a přejí.

Olga Havlová k výsledku prezidentských voleb v USA

Osobně jsem fandila Trumpovi. Věřila jsem do poslední chvíle, že vyjde vítězně. Jeho vítězství přisuzuji tomu, že obyčejní lidé už mají dost těch mafií, rodinných klanů a provázanosti, tak zvaných, vyšších kruhů. Trump je člověk, který se vymyká z řady a je neřízená střela, která se nebojí říkat, to co si lidé myslí a přejí. Otázky nezaměstnanosti, migrační politiky, boje proti extremismu a celkové životní úrovně.

Dle mého názoru je vnímán, že nepatří k těm vyšším kruhům. Lidé chtějí změnu a dali to ve volbách najevo. Byl pro ně alternativa změny. Teď jen bude na něm, jak dalece naplní očekávání Američanů.

Co se týká Hilary Clintonové, už jako ministryně zahraničních věcí se moc neosvědčila. Od pohledu působí falešně a i její úsměv má od přirozenosti daleko. Její skandály, ohledně osobních emailů, si myslím, že nebyly tím pravým důvodem její porážky. lidé cítily, že by její politika směřovala zase k ve prospěch vyšších vrstev. To rozhodlo. Trump dokázal přesvědčit voliče, že tu bude pro ně.

Olga Havlová, poslankyně PČR za Úsvit-NK

olga

Komentáře