V Branickém divadle se uskuteční unikátní fashion show! Zazáří tam Andrlová, Pecková, Prasková ad.

Rozhovor s módní návrhářkou Ivanou Follovou o její fashion show v Branickém divadle

V pondělí 21.11. se pod Vaší záštitou uskuteční netradiční módní přehlídka  v Branickém divadle. Na co konkrétně se můžeme těšit?

Petr Našic mi za Branické divadlo nabídl prostor a techniku pro novou show, což mou vizi přehlídky s hereckými a pěveckými osobnostmi podpořilo.

Modní přehlídky bývají na mole nebo v koridoru mezi řadami diváků. V  Branickém divadle se takové uspořádání nedá udělat, ale vymysleli jsme spolu se scénografem divadla Janem Tobolou velkou forbínu. Na té se odehraje podstatná část scénické show.

Které osobnosti tam vystoupí?

Mou inspirativní kamarádkou je herečka Ilona Svobodová. Opakovaně se účastní mých akcí a přivádí i své kolegyně. Tentokrát se nám podařil sestavit dreamteam! Deset hereček z různých divadel a k tomu tři krásné hlasy – Renata Drössler, Bára Basiková a operní diva Dagmar Pecková.

Jak bude celý večer probíhat?

Název VČERA, DNES A ZÍTRA  odráží sestavení kolekce. Je to částečně výběr skvělých kousků z předešlých kolekcí, současná série a samozřejmě část z nového projektu s fotografem Petrem Našicem.

Celá show je připravena ve čtyřech obrazech. Diváky uvítá Ilona Svobodová se svou příslovečnou vtipností. Úvodní barovou scénu dokreslí šansonem Renata Drössler a herečky předvedou černou společenskou kolekci. Jmenovitě Ilona Svobodová, Jana Sováková, Jana Bernášková, Vendula Křížová, Jitka Ježková, Simona Prasková, Lucie Štěpánková, Zuzana Slavíková, Ivana Andrlová, Kateřina Šildová a jako modelka se připojila i zástupkyně Bílého kruhu bezpečí – Stáňa Klocová.

Na jaké modely se můžeme těšit? 

Herečky místo klasické promenády v každé části vytvoří scénický obraz. Uvidíte šaty a komplety převážně z hedvábí, doplněné kabátky z plyše. Tisk  “fotografické” série je na syntetickém materiálu. Obsahuje pršipláště a splývavé šaty v divokých barvách. Své modely tvořím pro ženy různých  přirozených postav i různých věkových kategorií. Proto je ráda prezentuji na dámách s charismatem a hlavně s úsměvem. Závěr přehlídky tvoří řada svatebních modelů, zpěv Dagmar Peckové a nechybí překvapení na úplný konec.

Máte se na co těšit!!!

Vstupenky k dispozici zde:

https://www.ticketstream.cz/tsp/ts1website/vstupenky/vcera-dnes-a-zitra-unikatni-fashion-show-ivany-follove-branicke-divadlo-praha-1044214

http://branickedivadlo.eu/vstupenky.php

Ondřej Spýťa Syrový

pozvanka

photo

14573008_10207513089930671_1357123795751799388_n

Ondřej Spýťa Syrový

 

Komentáře