V redakční radě DISUK.cz zasedne v roce 2018 knižní nakladatel, ředitelka charity, studentka konzervatoře, někdejší akademická senátorka ad.

Zřizovatelka tohoto serveru v tomto roce nominovala do své redakční rady nové členy. Budou v ní tak zastoupeny osobnosti z různých odvětví české mediální scény. Kromě samotné předsedkyně RR Martiny Lohnerové, někdejší akademické senátorky a odbornice na dějiny umění, a šéfredaktora Ondřeje Spýti Syrového, dále v radě zasednou – ředitelka Charity dětem z.s. Jana Pletněvová, herečka Simona Prasková, ezoterička ze Snídaně s Novou Helen Silvan, knižní nakladatel a hudebník Jindřich Kraus, studentka Mezinárodní konzervatoře v Praze Claudie Kosová a dramaturgyně, textařka a redaktorka Aha! Monika Brabcová.

Redakční rada bude mít funkci poradní a členové tak budou pomáhat vedení magazínu k lepšímu rozvoji. Za rok 2017 čtenost webu dosáhla čísla okolo 300 000 a v tomto roce by si redakce přála dvojnásobek. V tuto chvíli si čtenáři našeho serveru mohou přečíst rubriky z kategorií bulváru, kultury, ezoteriky, teologie, lifestylu, erotiky, česko-izraelského zpravodajství či povídek z per zajímavých autorů.

Děkujeme všem čtenářům za přízeň a kladné ohlasy!

Team DISUK.cz

Komentáře