Ve středu 30.8. zažije Praha VIP zemětřesení formou charitativního večera ALL Television s Lucy Junk a Alexandrou Hejlovou

Ve středu 30.8. se od 20 hodin v hotelu ILF na Budějovické uskuteční V.I.P. ALL TELEVISION Párty. Ta zároveň podpoří čtvrtý ročník charitativních večerů, které jsou zaměřeny na získání financí k možnému zájezdu dětí z DD Krásná Lípa k moři. V roce 2014, 2015 a 2016 se uskutečnily první tři ročníky a díky slavným sportovcům a partnerům děti měly možnost odcestovat. Sportovci do veřejné dražby darovali své věci (dresy, rukavice apod), které následně lidé měli možnost vydražit veřejně na internetovém dražebním portálu. V letošním roce sportovci tyto akce opět podporují a děti z dětského domova Krásná Lípa tentokrát odjedou 1.9. na italskou Palmovou riviéru.

Akci bude zaštiťovat známá návrhářka šperků Alexandra Hejlová společně s Lucy Junk a její ALL TV. Z řad známých osobností tentokrát přislíbili účast – slavný moderátor a autor knihy Nedamovský poltergeist Slávek Boura, který zároveň celý večer uvede. Dále akci podpoří nejznámější česká tchyně Monika Štiková, bluesový zpěvák Ivan Hajniš, knižní nakladatel a písničkář Jindřich Kraus či herečka – bývalá „Soudkyně Barbara“ Simona Prasková, kterou v brzké době můžete vidět v celovečerním filmu Děti samotářů.

Během večera si hosté zároveň budou moci prohlédnout novou kolekci šperků A. Hejlové  – „kolekci Lucy pro Lucy Junk“, která bude prezentována teď v září i v Itálii.

Ondřej Spýťa Syrový

 

 

Komentáře