VLÁDNOU NÁM IGNORANTI!

Umím si ho velmi dobře představit. Sedí sám ve své cele. Potutelně se usmívá. Má přístup ke zprávám a tak je každý nový den pro něho zadostiučiněním. A to mu jistě zpříjemní jeho chvíle ve vězení. Je na samotce a nemá vůbec žádný kontakt s ostatními vězni. Jistě dostává spoustu dopisů. Ano, Anders Breivik měl pravdu a svým strašným činem nám chtěl ukázat, jak daleko to může dojít, když někdo ignoruje hlas lidu. Tenkrát to lidé nepochopili a jeho čin byl natolik brutální, že vlastně zakryl to, co tím chtěl básník říci: islám je hrůza sama, islám tu nesmíme dopustit, proti islámu se musí bojovat VŠEMI prostředky. Nic není dostatečně hrozné, aby se to použilo na zastrašení proti islámu.

Breivik je paradoxně tím nejlépe střeženým mužem v Evropě. O takové bezpečnosti se našim ženám a dětem ani nesnilo. Jeho signál z roku 2011 se až teď začal rozléhat po celé Evropě. Politická korektnost nás stále nutí hrát si na humanisty a nechávat se znásilňovat a okrádat, vraždit a terorizovat. A za chvíli se budou i naše holčičky bát chodit do školy, aby jim 8letý muslimský spolužák nesahal mezi nohy. Králíky se ubránily. Benešov nyní bojuje o přežití. Křičí jako žena, kterou chtějí znásilnit a dlaní ji zacpávají ústa. Tak to totiž je. Chtějí naši zem znásilnit a vysmívají se nám, když se chceme bránit. Proč se ženě, která se nechce nechat znásilnit, vyčítá, že brání? Podle některých by to vlastně měla dobrovolně podstoupit, protože když ještě nebyla znásilněna a brání se, tak vlastně neví čemu. A to je xenofobní. VELMI ZAJÍMAVÉ MYŠLENKOVÉ POCHODY MAJÍ TI, kteří nás každý den přesvědčují o tom, jak je dobré pomoci ILEGÁLNÍM UPRCHLÍKŮM. Jaké to bude mít pro nás výhody. Jejich argumenty jsou absurdní.

KDO MŮŽE, ALE NEZABRÁNÍ KŘIVDĚ, JE STEJNĚ VINNÝ JAKO TEN, KDO JI SPÁCHAL /zákon Apačů/. A křivda se tu už díky nim děje. Naše matky samoživitelky žijí na pokraji minima. Zatímco naši milí křesťanští hosté ohrnují nos nad vším, co je jim nabídnuto.

Politicky, jak je vidět, se nezmění nic. Politici jenom dál posílají naše peníze na podporu teroristů. A naše děti tu zatím čekají na nejistou budoucnost. Co se bude dít, můžeme vidět na švédském modelu. Švédsko je mistr světa ve znásilňování. O hrůzostrašných činech jsme se už dávno všechno dozvěděli. Přesto chce naše vláda tento model i u nás aplikovat. Je to absolutně nepochopitelné a nezodpovědné. VLÁDNOU NÁM IGNORANTI. A budou to konkrétní jména obětí, která budou otřásat naší veřejností. To nebudou jen čísla a statistiky. Našim pohlavárům je to ZCELA JEDNO! Opovrhují námi. Nedá se to už vydržet!

Snaží se nám namluvit, že křesťané z Iráku, Iránu a já nevím odkud ještě, jsou jiní. Tak o tom jsme se již také přesvědčili. Je to stejná nevděčná banda, jako muslimové. My přece nemůžeme zachránit všechny. To je absolutně matematicky vyloučeno. Je to proti veškeré humanitě. Jak mezi nimi chceme hledat ty, kteří si to zaslouží, když rodina PROVĚŘENÝCH křesťanů s absolutním despektem MILOSTIVĚ přijímá naši pomoc. Co si o tom máme myslet? Že opravdu přicházejí z válečných útrap? To je přece absolutně SMĚŠNÉ!

Jana Yngland Hrušková, 12.2.2016

janinkanase

 

Komentáře