Z deníku Florane Russell: Druhý týden

Ahoj moji čtenáři!

Máme tu další týden za sebou, tento týden pro mě byl fakt hodně náročný. Měla jsem mít 6 dní práci a pouhý jeden den volna.

Začneme tedy dnem prvním. Ráno budíček v 6 hodin, jelikož jsem si musela zajít na zdravotní testy, zda jsem po zdravotní stránce v pořádku. To čekaní na výsledky je vždy hrozný. Po testech jsem jela na Dejvickou ke KFC, kde mě vyzvedl asistent produkce a chvíli jsme čekali na další dva členy naší pracovní party. Když jsme přijeli na lokaci, ještě tam nebyla vizážistka, tak jsem si mezitím vyplnila dokumenty, co jsou potřeba. Svlékla jsem se. Vzala si župánek, abych neměla otlačené spodní prádlo, tedy kalhotky. Většinou chodím bez podprsenky, takže tam mě to netrápilo. Když přijela vizážistka, tak ze mě šla dělat koukatelnou. Herec přijel asi ve čtvrt na 12. Jo a byl to můj oblíbený kolega! Po make-upu následovala sprcha a jako vždy se začalo fotkama. Nejprve šla na scénu ta hvězda (tedy já). Posléze se fotilo již s hercem. Už jsem měla tu čest s ním pracovat a řeknu vám, že je to něco neskutečného! Měla jsem během této scény 4 orgasmy. Teklo to ze mě jak vodopád. Ten kluk to s holkama prostě umí! Ale vraťme se zpět k práci. Po fotkách přišlo na řadu video. Konečně jsem mohla někoho přivázat k posteli, před tím to bylo vždy naopak. Hihi takže jsem si mohla dělat s klukem co se mi zlíbilo. Nejprve to byly polibky, co šly níž a níž, až jsem se dostala k jeho penisu. Bylo vidět, že se na mě těší, protože byl tvrdej. Začala jsem ho dráždit jazýčkem, pak jsem se ho snažila narvat do krku co nejhlouběji. Když mě to přestalo bavit, tak jsem si na něj sedla a zajezdila jsem si na něm. Začala jsem na obráceným koníkovi. Po nějaké chvíli jsem se obrátila k hercovi čelem o opět si zarajtovala. Když jsem se poprvé udělala, bylo načase ho propustit a nechat si to pořádně udělat. Jako první si mě vzal tak, že si lehnul za mě na bok a já si lehla na bok před něj. Vyšpulila na něj zadek, prohnula se a on mi chytnul nohu, dal ji nahoru a tím mě roztáhl (říká se tomu spoon alias lžička). Po chvíli mě začal uspokojovat ústy, to přišel druhý orgasmus a poslední poloha byla na misionáře (má oblíbená). Na konci si nade mnou stoupl a postříkal mi má prsa. Samozřejmě proběhla hygiena a jelo se domů. Zrovna toto píši z vlaku na cestě. Už se těším na zítra, co mi dalšího přinese.

Máme tu den druhý, pro mě další pracovní den, pro vás možná víkend, protože je sobota. Ještě jsem vám neřekla, že tento deník píši od pátku do pátku. Vezmeme to hezky od rána. Budík jsem měla nařízený na 8 hodinu, ale jak je u mě zvykem, když mám vstávat na budík, vždy se
vzbudím o dvě hodiny dřív. Jak se v té posteli převaluji a pokouším se znova usnout, jen má pipinka je jiného názoru. Musela jsem myslet na to, kdo mi ho tam dnes narve. Za nějakou chvíli to vzdám, vstanu, dojdu s pejskem a jdu se připravovat. Když je čas, vyrážím s dobrou náladou na cestu. Dorazím na lokaci o půl hodiny dřív. Je hezké počasí, tak si sednu do parku na sluníčko a brouzdám si po sociální sítích, odepisuji svým fanouškům. Ve 12.30 volám, že už jsem na místě. Nikdo se mi neozýval, samozřejmě kameraman přišel o půl hodiny později. A já vždy jak ta trubka jezdím o vlak dřív, abych nepřišla byť jen o 5 minut pozdě. Když konečně přišel, vzal mě do apartmánu, kde se mělo točit a vizážistka také nikde, ale nebyla to její chyba, byl jí řečený jiný čas. Make-up vypadal super a vlasy též, opět odvedla super práci. Udělala ze mě Florane Russell, kterou znáte z mých videí. Když přišel herec s velkou zásobou pití, napila jsem se a dala si sprchu – jako vždy. Ve sprše jsem udělala pro své fanoušky krátké strip video. Po sprše jsem čekala, co si vyberou z mého růžového kufru s oblečením (když
uvidíte dlouhovlasou blondýnu s růžovým kufrem, jsem to já). Co vám budu povídat, ani se do něj nepodívali a přinesli mi sexy uniformu pokojské. K tomu jsem dostala černé samodržící punčochy a černé boty na vysokým podpatku. Po mém obleknutí se cvaklo pár fotek, dnes bylo focení
krátké. Potom se šla natáčet krátká omáčka, ale co to bylo, to vám neprozradím, na tu si budete muset počkat do videa. Pak jsem konečně mohla jeho penis pokouřit, evidentně se mu to líbilo, byl hned tvrdej. Moje pochva také začala vlhnout, nemoha se dočkat až ho bude mít v sobě. Tak kouřím a najednou mi zajede až do krku. Říkám si super, můj oblíbený deeptroat. Posléze přišlo něco, co jsem nečekala. Měla jsem lízat hercův anál a nohy. Není to můj šálek kávy, ale jelikož jsem profesionálka, tak jsem to udělala. Po tomto byla krátká pauza. Přenesli se světla jiné místnosti, kde jsem se konečně dočkala zásunu. Tam jsme si užívali ve všech možných polohách. Po půl hodině sexu opět přišla pauza kvůli změně prostředí. Jelikož jsem se cítila unavená, tak si dala Redbull. To vážně nedoporučuji před sexuálníma hrátkama. Pořád se mi ty bublinky vracely a chtělo se mi krkat, což není vůbec sexy. A při deeptroathu se ten Redbull chtěl vracet. Když bylo vše připraveno, šli jsme si opět užívat. Proběhlo krátké kouření na postavení, jelikož herec nebyl ničím povzbuzen, teda krom mnou (haha). Tentokrát se točilo u jídelního stolu. Tak si mě tam bral na všechny možné způsoby, co vás napadnou. Nakonec jsem si klekla a herec se vystříkal do mé pusinky. Bylo toho tolik, že jsem se tím málem udusila. Opět hygiena, dokumenty a peníze. A zase mě čekala cesta domů, toto vám opět píši z vlaku. Zítra mám volno. Pokud se něco zajímavého stane, určitě vám o tom napíši.

O volnu se nedělo nic zajímavého, tak jsem vám to ani nepsala. Opět nadešel další natáčecí den. Nemohla jsem se nedočkavostí dospat.  Měla to být dívka, dívka anál. Ale bohužel z toho bylo jen sólíčko s análem, jelikož si kolegyně spletla datum. Z toho jsem byla zklamaná, těšila se, že si s mým zadečkem pohraje nádherná holka. Vraťme se k tomu, co opravdu proběhlo. Ráno vstanu dojdu s pejskem, nasnídám se a vydám se na cestu. Nejdřív jedu autobusem, poté vlakem do Prahy. Dojedu na lokaci, chvíli čekám na vizážistu, ale když přijde, hned se mi zlepší nálada, protože je to můj oblíbený. Vždy ze mě udělá úplně jiného člověka než jsem. Jen dnes se nemůže tak vyřádit, jelikož produkce chce lehčí make-up, ale i ten je dokonalý. Poté se teda dozvím, že to bude jen sólíčko. Jako vždy se začalo fotkama s vymýšlením poloh a příběhu. Ten vám samozřejmě zase neprozradím. Po fotkách byla půlhodinová pauzan a úpravu make-upu a předělání světel. Poté se šlo opět natáček, na konci videa se můžete těšit na můj nefalšovaný orgasmus. Jsem zvědavá, kolika lidem se bude mé sólo líbit. Po práci jsem měla ještě nějaké vyřizování v Praze. Ale už jsem na cestě domů a opět vám píši svůj den.

Máme tu další dobrý den. Dnes mě čeká natáčení velice náročné scény. Chystají se na mě tři muži s velkým přirozením. Jako každý den vstávání na budík, nemám to ráda. Ale v létě to jde, ale v zimě to bude fuj. Samozřejmě příprava na cestu a než se naděju už sedím ve vlaku směr Praha.
Přijedu na lokaci, dám si spršku, trošku si předpřipravím zadeček. Jdu na meku-up, opět vizážistka nezklamala odvedla skvělou práci. Pak si jdu pořádně dočistit zadeček. To víte hygiena zadečku před análem, je důležitá. Pak jsme vyžehlily vlasy, vybraly oblečení a doplňky. Když jsem byla připravená šla jsem fotit solo fota i s hrčkami. Poté se natočilo i krátké solo video. Aby se mi análek hezky roztáhnul. Když byli mužim připraveni fotitli jsme fotky k videu a posléze jsme šli na točení.Já jsem vám vlastně neřekla co jsem točila. Bylo to doublepenetration. Muži nebyli pouze dva, ale tři a byli teda hodně dobře vybaveni 🙂 Třeba někdo z vás tuší pro koho jsem točila. Po celou dobu práce jsem zaměstnaná, jeden byl v pipince, druhý v zadečku a třetího jsem kouřila, bylo to všech polohách, které vás mohou napadnout. Tím, jak jsem měla plné ruce práce jsem se ani nestihla udělat. Nakonec se mi všichni tři postupně vystříkali do pusinky, ale bylo toho hodně tak něco skončilo i na mých prsou. Kdo mě sleduje na twitteru, tak už asi viděl i foto. Po práci opět cesta domů. Ještě jsem měla mít před sebou tři dny práce, ale bohužel jsem musela jednu odložit a druhá mi byla odložena kvůli oparu.

Takže další den jsem měla volno, což byla středa, a pak měla práci ve čtvrtek. Teda nevím, zda se tomu dá říkat práce. Byl to den strávený s kolegou, který skončil sexem. Byli jsme v nákupním centru, pak jsme si tam dali jídlo, poté se byli projít po Staroměstském náměstí a nakonec jsme skončili na bazéně v Podolí. Po bazénu, kde jsme byli asi hodinu,  jsme jeli na výstaviště do Holešovic a šli se podívat na sraz Harley Davidson. Bylo to super. Pak jsme jeli k němu na byt, kde jsme si užili. Vím, bude to krátké vyprávění dnes, ale je to nový projekt o kterém vám nemůžu zatím nic říct. Pak mě odvezl na nádraží, ale jelikož mi ujel vlak, tak jsem si vzala ubera, který mě odvezl až domů. Další den jsem přišla na lokaci, ale z té mě poslali domů kvůli tomu, že se mi udělal opar, tak jsem měla další den volno.

Tak a to je vše z mého týdne, doufám, že se vám to bude opět líbit a příští týden vám určitě budu opět psát o svých zážitcích.

Mějte se krásně, pusu vaše Florane!

Komentáře