Z deníku Florane Russell: První týden

Ahoj moji milí čtenáři!

Dovolte, abych se vám představila, jsem Florane Russell a pracuji jako erotická herečka. Ráda bych vám psala svůj pracovní deník a zajímavosti z tohoto odvětví. Zároveň také jak taková herečka žije.

Tak začneme prvním týdnem.

Hned v pondělí jsem měla klasiku spojenou s footfetishem, chtěla jsem z toho vytřískat můj oblíbený anál, ale bohužel produkce se mnou chtěla natočit pouze toto. Takže jsem tam ráno dorazila, udělala se mi fasáda na obličej od vizážistky a po chvíli přišel herec. Byl to muž středního věku, ale dosti udržovaný, vypadal dobře (to víte, muži stárnou do krásy, jen my ženy uvadáme s věkem). Na práci jsem se tedy těšila. Ještě jsem zapomněla dodat, že můj vlak měl zpoždění a hned při pondělku jsem naštvala fotografa. Měla jsem dorazit na 8:30, ale byla tam až v 9.

Nicméně vraťme se k tomu, co vás určitě zajímá víc. Po sprše se šlo na to. Nejprve se nafotili promo fota a samozřejmě se fotí i polohy, co se bude dít v té scéně, a po focení se začalo natáček. Jako první jsme točili omáčku (to je to, jak se dva potkají a na první pohled se do sebe zamilou a jdou na sex, no prostě jako v každém reálném životě ne? (smích). Pak se přešlo na líbání a osahávání. Jelikož se točil footfetish, tak se přestoupilo na nožní práci, poté šla na řadu má ústa a po chvíli jsem už ho tam měla. Sex byl takový klasický, ani romantický a ani žádný hard. Nakonec to skončilo na mých chodidlech. Po hygieně jsem jela ke tchyni na pokec. K večeru jsem jela do Budapeště a noc prospala v lůžkovém voze. Co si budeme povídat – ČD, vlak hrůza, nikde nefungovala jediná zásuvka. Mělo to aspoň jednu výhodu – šla jsem brzo spát.

V 8 ráno jsem dorazila na místo, vše bylo zalité sluncem, dobrá nálada a natěšenost na práci. Na nádraží mě vyzvedl řidič a při cestě na lokaci jsme vyzvedli herce. Poté jsem se se všemi seznámila a byli strašně milí. Pak čekala a čekala, jelikož jsem tam byla brzo. Ale dočkala jsem se kolem 13. hodiny, to si mě vzala do parády vizážistka a stylistka. Po make-upu následovala sprcha a šlo se na věc. Takže opět se začalo focením. Teď si povíme něco k herci, byl to mladý krásný kluk s tmavými vlasy a krásnýma očima. Přesně to byl můj typ. Hned jsem byla už celá nadržená a natěšená na sex.

Po fotkách se šlo natáčet, vše probíhalo hladce do té doby, než po mně chtěli zopakovat souvětí v anglickém jazyce. Po pár pokusech to vzdali a šlo se pokračovat v natáčení bez mého mluvení. Produkce byla skvělá, nikdo z nich mi to nedával sežrat a naopak se snažili, abych z toho nebyla smutná. Při pokračování jsem se zvládla udělat, a to dvakrát, protože přeci jen ten herec byl můj typ. Ten to ukončil na mou tvář a na prsa. Pak opět sprcha a řidič mě odvezl na můj hotel. Měla jsem krásný apartmán a byl celý jen pro mě. Na pokoji jsem si dala ten den své první jídlo a šla spát. Byly to jen rýžový chlebíčky, jelikož mě druhý den čekalo – dívka, dívka, kluk, anál.

Pokračujeme dalším dnem, řidič mě vyzvedl v 9.45 před hotelem. Jelo se na lokaci, bylo to jiné místo než den před tím a opět se začínalo make-upem a vlasy. Šlo se na čištění zadečku a samozřejmě nechyběla sprcha. Poté přijela druhá herečka s hercem, kteří se šli také připravit. Začalo se fotit, pak se zase začala natáčet omáčka (někdo tomu říká komedie a já občas horor). Byli jsme s kolegyní dvě chlípné učitelky, to mě moc bavilo. Nikdo po mě nechtěl, abych mluvila anglicky, pouze jsem řekla hello a yes, takže já si pouze užívala. První orgasmus se brzy dostavil. Herec se udělal kolegyni do úst a ta mi to líbáním předávala. Zakončilo se to opět sprchou a tradá na autobus do Prahy. Na autobusovém nádraží se se mnou dal do řeči mladý Maďar, a to byste viděli, jak mi najednou angličtina šla. Když se dozvěděl čím se živím, tak mi nabídl, že až tam budu příště,
že mě rád provede po městě. Co vám budu povídat, nemít doma povinnosti, ležím u něj v posteli a ukazuji mu, co vše české dívky umí. Po celkových asi deseti hodinách cesty jsem konečně dorazila domu. Zbytek dne jsem měla volno, a to jsem využila pro nákupy.

Další den opět práce. Bylo to šestkrát sólo a jednou klasika s klukem. Přijela jsem na místo, volám producentovi a ten mi nebere telefon. Jen co to položím, vidím upravenou ženu, jak jde s kufrem a hned mě napadlo, že to určitě bude vizážistka. Měla jsem pravdu, byla. Po jejím kouzlení s make-upem, kdy jsem vypadala jako modelka od Victoria secret se šlo na natáčení těch sólíček. Měla jsem na sobě všechno možné, od spodního prádla, přes kostým letušky až po běžné oblečení. Herec přišel okolo 16, hodiny, proběhla hygiena a začalo se opět fotkami. Pak se šlo točit, sex to byl něžný a oba jsme si to užívali. Udělali jsme dvakrát, což se u mužů v práci nestává. Po práci zjistím, že mi jako na potvoru došla data, naštěstí mi kolega zapnul hotspod, abych si mohla objednat ubera. Ještě aby ne, když mi postříkal bříško a prsa. Pak cesta vlakem, druhý den mě čekal Řím.

Tak a máme tu den pátý, to jsem letecky cestovala do Říma. Na letišti mě vyzvedl herec, jeli jsme na pokoj do čtyřhvězdičkového hotelu. Hned, jak jsem vylezla ze sprchy si mě čapnul a hodinu mi to dělal do zadečku a kdyby jste to slyšeli, jak já řvala blahem. Když byl se mnou hotov a usoudil, že je záznam dosti dlouhý, šel mi ukázat Řím a šli jsme se najíst. Samozřejmě co jiného bych si mohla v Itálii dát než pizzu, a pak šli na pár drinků. Po příchodu na pokoj jsem se pomazlila s jeho psem Charliem a šlo se spát. Druhý den jsem se po dlouhé době vyspala, vstávala jsem totiž až v 11 hodin. Hned po hygieně si mě zase déle než hodinu bral na všechny možné způsoby, jak jinak zase to byl můj oblíbený anál. Odpoledne jsme si zašli na jídlo a pak mě odvezl na letiště a trádá do Prahy. Zůstala jsem v Praze přes noc protože mě druhý den čekal masakr.

Takže k tomu masakru. Měla jsem určitou představu, ale od reality se dost lišila. Přijela jsem do hotelu na půl jednou, na recepci si mě vyzvedla vizážistka, nalíčila mě a upravila vlasy. Šla se točit castingová omáčka. Poté jsem šla do sprchy a vylezla pouze v ručníku, lehla si na postel. Začalo lízání a první orgasmus na sebe nenechal dlouho čekat. Po orgasmu se přešlo na uspokojování mými ústy a za chvíli byl v zadečku. Po nějaké době přišli další dva herci. A tihle dva se se na mě vyřádili. Trvalo to asi hodinu a půl bez přerušení, a to si se mnou dělali co chtěli a kam chtěli. Takže to ze mě teklo všemi otvory. Až uznali za vhodné, tak to ukončili do mých úst. A já lapala po dechu. Jenže mě nenechal vydechnout, zase ke mně přišel ten první a udělal si svoje a opět to skončilo v mých ústech. Když jsem se sprchovala a myslela si, že je konec tak ke mně přišel s kamerou a počůral mi hlavu. Po sprše jsem si vzala svou odměnu a odjela uberem domů.

Hurááá, tak první týden mého vyprávění je u konce. Snad se vám to bude líbit,  přečtete si něco o životě erotické herečky a zjistíte, že tato práce je plná zábavy a cestování. Právě vám to píši ze zasloužené dovolené. Mějte krásný dny plné sexu a zábavy.

Páčko vaše Florane

Komentáře