Z deníku Florane Russell: Třetí týden

Ahoj moji čtenáři,

takže máme po víkendu, ten jsem měla volný.  A zajímá vás, co jsem dělala? Nic! Jen jsem odpočívala, vzala pejska na procházku a vstávala pozdě, abych vše dospala. Bojovala jsem s oparem, abych mohla zase co nejdřív do práce. Takže pro vás nic zajímavého.

Můj týden vypadal asi takto:

V pondělí jsem měla práci. Pro mě dost zajímavou, nebylo to vůbec nic sexuálního. Ale vezmeme to od rána. Opět vstanu, udělám si svůj ranní rituál a vydám se na cestu. Nejdřív jsem si myslela, že si dojdu před cestou do solaria, ale nějak se mi nechtělo vstávat, tak jsem pak spěchala na vlak a on kupodivu jel včas. V momentě, kdy dorazím na lokaci, tak už tam byla má kolegyně a můj kolega, ale na druhého se bohužel muselo čekat, jako vždy. Když se pracuje ve více než třech osobách, vždy někdo přijde pozdě. To vás samozřejmě otráví. Pak konečně dorazil a my jsme šli pracovat. Tato práce byla o tom, že jsme jednoho kluka měli zesměšňovat a druhý se nám měl líbit a my ho měli obdivovat. Bylo to zajímavé, ale já zrovna nejsem člověk, co by se rád někomu posmíval, tak to bylo pro mě těžké. Začalo to tím, že jsme si prohlíželi spodní prádlo, které leželo vedle nás. Nějaké bylo super, ale nějaké bylo šílené. Za nějakou chvíli si kluci před nás stoupli a svlékli se. Tomu jednomu jsme se měli posmívat. Měl roztrhané slipy. Ten druhý měl nějaké sexy boxerky a dělali nám přehlídku toho spodního prádla a opět jsme se měli smát a obdivovat. Nakonec to skončilo tak, že jsme oběma klukům každá dala 40 ran rukou na holý zadek. Pak jsme jim řekli, ať si uklidí po sobě věci a šly jsme pryč, a to bylo vše. Na ro, že to měla být
práce na dvě hodiny, tak jsem se domů dostala až někdy ve dvacet hodin, jelikož někde zase z kolejí sbírali mrtvolu a samozřejmě vlaky nabíraly velké zpoždění.

V úterý jsem měla opět volno, tak jsem si přispala. Vstávala jsem asi v deset a měla připravenou snídani do postele. To úplně zbožňuji, hlavně to byly mé oblíbené míchané vejce. Pak jsem se šla upravit a šla do kina. Baví mě chodit do kina odpoledne, protože tam skoro nikdo není. Ale než jsem do toho kina došla, tak se mi stal hrozný trapas. Měla jsem na sobě elegantní černý overal s dlouhými nohavicemi a lodičky na podpatku. Tak si takhle jdu a najednou si přišlápnu nohavici a bum a jsem na zemi. Pád jsem viděla jak v nějakém filmu úplně zpomaleně. Samozřejmě to odneslo koleno a overal zničený. Musela jsem si jít koupit něco nového na sebe, jelikož bylo chladno. Nakonec vyhrály světlé modré džíny, topík a nový overal. A znovu – vzhůru do kina! Bylo to super, konečně jsem viděla 3D, což jsem před operací očí neviděla. Po filmu jsem si zašla do solárka a pak jela domů, dala si večeři a šla spát.

Ve středu opět volno, a to se také nedělo nic zajímavého. Já mám kromě práce úplně obyčejný, nudný život. Nastal čtvrtek a pro mě den pracovní. Už jsem se nemohla dočkat. Měla jsem na lokaci dorazit na 14, ale jelikož vlaky jely včas, tak jsem tam byla o půl hodiny dřív. Dala jsem si v klidu sprchu, vyčistila zadeček a popovídala s vizážistkou a čekala až skončí natáčení scény přede mnou. Ještě jsme mezitím vybraly oblečení, boty a doplňky, které budu mít na sobě. S botami byl problém, protože jsme vybrali krásné oblečení, ale žádné boty na mou malou nožku nebyly. Všechny mi byly velké, ale nakonec se jedny našly a outfit také. Pak mě krásně Evička nalíčila a krásně učesala. Po make-upu jsem se dočistila, oblékla a nafotila pár snímků pro vás – mé fanoušky. Pak jsem snad hodinu čekala na kameramana a zároveň fotografa. Poté se šlo konečně na to, opět pár sólo fotek, krátké sólo video, nejdřív svlékání a pak hraní si s hračkou. Když byli chlapi připraveni, tak se fotilo s nimi, a pak se konečně šlo na to. Byli na mě čtyři, takže vám toho moc neřeknu, protože si jen pamatuji ten slastný pocit, jak jeden zajížděl do mé pipinky a druhý do mého zadečku. A další dva čekali až si s nimi budu hrát svou pusinkou a rukou. Po několikátém orgasmu se mi udělali do pusinky a já to vše spolkla. Pak jsem celá vyčerpaná šla do sprchy a šla na vlak, ale nejela jsem domů, ale na chalupu, kde jsem byla celý víkend. Večer si dala pár skleniček vína a šla spát okolo půlnoci.

V pátek jsem vstávala asi v deset. Dala si snídani na zahradě a myslela si, jak se budu celej den válet u bazénu, ale počasí mi to zkazilo. Kdykoliv jsem vylezla nahá ven a lehla si, že se budu opalovat, tak sluníčko zalezlo pod mraky. Tak jsem to
po chvíli vzdala a šla se obléct. Vzala jsem si mini kraťásky a mini tílko a šla si hrát s pejskem. Pak jsem relaxovala při kafíčku. A večer se grilovalo a dělaly se domácí hamburgry. Co vám budu povídat, přejedla jsem se jako prase. K tomu
jsem si dala pár skleniček vína. Inu, má celý týden co dělat, abych to spálila.

To je vše z mého odpočinkovějšího týdnu. Vím, nebylo tu nic moc zajímavého, ale jak už jsem napsala, mám obyčejný s nudný život. Mějte se krásně a děkuji, že čtete můj deník.

Pusu vaše Florane

Komentáře