ŽÁDNOU DALŠÍ DIKTATURU SI NÁŠ NÁROD NEZASLOUŽÍ!

Evropské národy ztratily svoji původní kulturu. Nastolila se nová kultura – KONZUM!! Podle toho se žije a vydělává. Elity si z nás udělaly OSLÍČKY. Stále se z nás dá něco vytřepat. Národy ztratily svou identitu. Vlády necítí potřebu chránit své hranice, zvyky a občany. Naše zájmy. Myslíme si, že nic horšího než komunismus nás nemůže potkat.

Velký OMYL. Necháváme si diktovat z Bruselu kdejaká nesmyslná nařízení a zákony. DIKTATURA EVROPSKÉ UNIE JE ZKÁZONOSNÁ. Pro celou Evropu. Pro původní obyvatelstvo, které bude postupně vyhlazováno a nahrazeno primitivním genem z Afriky. Všude v západní Evropě se dějí věci, které jsme si ani nemohli představit. Teď to můžeme sledovat v přímém přenosu. Stále ta zvěrstva někdo omlouvá a vymlouvá se, že to nejsou všichni. Že to nesmíme paušalizovat. RADIKÁLNÍ ISLAMISTY podporují umírnění muslimové a všichni jsou připraveni dělat teror. Stále dál rekrutují nové a nové bojovníky. Nemá to konce. Evropa se s rukama v klíně dívá na to, jak si arogantní Arabové brousí zuby na naše ženy. I děti vyrůstají v nenávisti a procházejí výcvikem v boji proti všem.

Mnoho lidí před tím zavírá oči. Nechtějí se o tom bavit. Natož zauvažovat, že se jich to stejně tak týká, jako Němců, Angličanů, Francouzů a Švédů. Až bude v Evropě dalších 3 600 000 potenciálních kriminálníků, tedy dohromady asi 5 000 000, zhroutí se celý sociální systém Evropy. Už teď je tu absolutní krize. Dokud nás bude ovládat Evropská unie, bude nám stále někdo diktovat, jestli se smíme BRÁNIT NEBO NE! Usadí se u nás spící teroristické buňky.

Musíme za každou cenu prosadit vystoupení z Evropské unie. Vytrvávání a kolaborace s touto diktaturou bude mít pro nás nenapravitelné následky!  Žádnou další DIKTATURU si náš národ nezaslouží!

Jana Yngland Hrušková, 3.3.2016

janinečka

Komentáře