ZÁPADNÍ EVROPA SE STÁVÁ NEVOLNÍKEM, KTERÝ VYŽIVUJE ARMÁDU SVÝCH NEPŘÁTEL

Oběti fašismu mají svá muzea, oběti komunismu mají své pomníky. O oběti ilegální migrace se nikdo nezajímá. Nepíše se o nich. Jejich osudy jsou zatajovány a stávají se zamlčovanou statistikou. Policie se k nim při vyšetřování chová, jako by si za to mohli oni sami. 10letému chlapci znásilněnému ve Vídni v akvaparku migrantem z Iráku, se jistě nikdo z politiků nepodíval do očí a neřekl mu, víš, máš zničený život jenom proto, že nemáme zájem chránit děti, jako jsi ty. Záleží nám na penězích. Na tebe my můžeme v klidu zapomenout a na dalších 50 000 znásilněných žen a dětí v minulém roce v Evropě taky. Vaše osudy jsou nám lhostejné. OSN hlásilo za minulý rok 50 000 znásilnění a většina jich je spáchána migranty. Každých 68 minut je v Německu obtěžována, napadena nebo zbita jedna žena. Kdo umí počítat, dojde k astronomickým číslům. K těmto obětem můžeme připočítat i 34 obětí teroru v Bruselu. O zraněných a na celý život traumatizovaných ani nemluvě. Cynismus, kterým sluníčka komentují tento čin – je neuvěřitelný. A slova soustrasti? Jenom póza. Já jsem překvapená nebyla. Je to vše naprogramované. Můžeme stříhat metr do příštího výbuchu. A politici si zase budou hrát na překvapené. Za posledních 30 dní bylo spácháno 23 teroristických útoků ze strany islámu ve 21 zemích. 2008 lidí bylo zraněno. 1018 lidí bylo zabito. A to za posledních 30 dní! Kolika teroristických útoků budeme svědky, než všichni pochopí, že multikulty nefunguje? Musíme si přiznat, že islám má problém s násilím. Terorismus má podporu i mezi takzvanými umírněnými muslimy. 4 měsíce umírnění muslimové schovávali v Bruselu teroristu zodpovědného za útoky Paříži.

Politická scéna je smradlavý hnůj. Politici kokrhají jako egoističtí kohouti na smetišti. Nám nic nehrozí. Jak to mohou s takovou jistotou vědět, když to nevěděli do poslední chvíle v Bruselu? Celé hnojiště zapáchá, to oni necítí. Peníze nesmrdí.

Proč se tolik angažuji? Proč mi to nedá spát? Chci mít čisté svědomí. Nechci se za sebe stydět. Vysmívají se nám. A je jich dost. Nezajímají je osudy lidí zavražděných teroristy. Přihlížejí zničení Evropy. Rozrůstá se rasismus proti nám. Původní obyvatelstvo je ponižováno, zabíjeno, znásilňováno a zneužíváno jako poskoci pro naše nové hosty. Západní Evropa se stává nevolníkem, který vyživuje armádu svých nepřátel. Brusel se jistě nepoučí a islamizace Evropy bude vesele pokračovat.

A aby na to byly peníze, chtějí nás posílat do důchodu v 67 – já říkám – pošlete nás rovnou do hrobu!

Moje čisté svědomí je pro mě velice důležité. Bez vlasti nejsme ničím. A vím, že i vy cítíte, že není nic důležitějšího, než rodina a vlast.

Jana Yngland Hrušková, 26.3.2016

hruskova

Foto: Kučera

Komentáře