Známá zpěvačka Jana Yngland Hrušková otevřeně: Když strana propaguje teror, musí být zakázána.

Známá zpěvačka a někdejší vítězka soutěže Dluhy Hany Zagorové komentuje politické dění

V poslední době se dozvídáme skoro každý den něco nového o Antifě. Investigativní novináři se dostávají přímo do center Antify, a dokazují, že Antifa je teroristická organizace. Členové Antify jsou schopni všeho. Ano, i vraždy. V Německu vraždí lidi z druhého tábora. Zapalují auta těch, kteří protestují proti Merkel. Sprejují jejich domy a označují je za fašisty. Jsou už rozlezlí v Americe. Tam jsou oficiálně vedeni jako teroristická organizace.

I Evropa je jimi zaplavena. Jejich znakem je násilí a černá barva. A hlavně neradi ukazují svou tvář. To je jasná známka toho, že se nechystají dělat něco dobrého. To všechno my o nich víme. Přesto se mi zdá, že jsme absolutně bezmocní. Naši politici nechávají tuto teroristickou organizaci dál pořádat své akce. Tedy hlavně v Německu. Tam je policie dokonce ochraňuje. Policie jakoby stojí na straně teroru. A ještě to označují za demokracii. Ženy, které 17. 2. 2018 protestovaly v Berlíně proti násilí na ženách, byly napadány členy Antify. Měly strach ve své vlastní demokratické zemi. Díky Antifě byl tento pokojný pochod předčasně ukončen. Jistě to bylo na příkaz Angely.

U nás je Antifa ještě jakoby v plenkách, ale právě proto musíme už teď zabránit tomu, aby nabrala na síle. Antifa by se i u nás měla zakázat. Členství trestat odnětím svobody. Jsou to lidé, kteří prosazují pouze násilí. Lepší informovanost na školách by zabránila tomu, aby se popularita Antify mezi mladými tak rozmáhala. Znám dvě dívky, které v minulých volbách Piráty volily, ale už druhý den toho litovaly. Je vidět, že pouhou neinformovaností získali Piráti takovou oblibu. Sice mají rádoby novodobý program, ale to bohužel nestačí. Když některá strana propaguje terorismus, musí být zakázána!

Jana Yngland Hrušková, celebrita

Komentáře