Známou zpěvačku napadl výtržník!

Známá zpěvačka Jana Yngland Hrušková, která v 80. letech zpívala s Petrem Novákem, právě prochází velmi nelehkým obdobím. Společně se svou rodinou se stala terčem šikany a teroru od mladých výtržníků žijící v České Skalici.  Skupinu narušitelů vede mladý muž, který proti zpěvačce i její rodině pořádá vysloveně „hony“.

„Postávají před naším domem, pískají na nás, plivou nám na pozemek, fyzicky napadli syna, pokřikují velice vulgární výrazy. Celá situace je už delší dobu neúnosná, ten teror trvá už víc než rok. Samozřejmě se to podepisuje na našem zdraví. Nejvíc to odnáší můj syn a také maminka, která už má zasloužilý věk a není důstojné jí zatěžovat takovouhle hrůzou.“ komentuje Hrušková

Zpěvačka se už po několikáté obrátila na Polici ČR, která zatím vše přehodnotila jako přestupek. Nyní se situace bohužel každým dnem vyostřuje a hlídka skalické policie je u pozemku zpěvačky jako doma. „Nejhorší je, že tohle se neděje jenom nám, oni terorizují i ostatní, bohužel většina lidí se jich bojí. Kde kdo z města už s nimi má zkušenost.“ doplňuje zpěvačka

Vrcholem všeho byl i včerejší incident, kdy se zpěvačka za doprovodu přátel vydala na procházku městem. Skupina výtržníků se bleskově dostavila a snažila se celou procházku Hruškové znepříjemnit. Nevybíravé slova ponižující zpěvačku i její rodinu, neustálé sledování a provokace nemohly opět dopadnout jak jinak, než zásahem policie.

„Samozřejmě podnikám další kroky, zastrašit se nenechám. Všechno si důkladně dokumentuji, zapisuji a předám příslušným činitelům.“ Zajímavostí je, že se na sociálních sítích zpěvačky sešlo mnoho výrazů podpory pro ni i celou rodinu. Dokonce se s Hruškovou spojilo i několik obyvatel  České Skalice, kteří jsou ochotni svědčit v její prospěch. Důležité tedy je, že na celý problém není sama.

Za redakci DISUK.cz držíme palce!

Komentáře