Zpěvačka Dana Chytilová potěšila adventním věncem!

Dobu předvánoční každý zahajuje podle své tradice. Spousta z vás začíná svátky nakupováním dárků pro druhé, pečením svátečního cukroví, zpěvem koled a nebo zapálením svíčky na adventním věnci. Podobnou tradici má i zpěvačka Dana Chytilová, která adventním věncem Vánoce začíná.

Kdo by si však myslel, že u Dany naleznete obyčejný adventní věnec z obchodního domu – spletl by se. Zpěvačka si pravidelně každý rok adventní věnce vyrábí sama. Její dům tedy zdobí několik unikátních kusů, které navozují pohodu Vánoc. Dana s pečlivostí sobě vlastní vyrobí adventních věnců několik. Spoustu z nich dokonce věnuje svým nejbližším jako malý předvánoční dárek. S naší redakcí se zpěvačka podělila o fotografie věnců, které vyrobila v letošním roce.

Dana Chytilová je původním povoláním učitelka. Její touha po zpěvu byla ovšem silnější. V současné době koncertuje s programem „Pocta Haně Hegerové“ kde zpívá populární melodie šansonové královny Hany Hegerové. Má také vlastní kapelu, se kterou zpívá při nejrůznější příležitostech. Za sebou má i vystupování s Richardem Adamem, Liborem Pantůčkem, Jiřím Helekalem, Jaroslavou Stránskou… Mimo jiné vede uměleckou agenturu Artum.

-jamach-

Komentáře