Zpěvačka Hanna Pekhart: Ve volném čase se věnuje charitě!

Populární zpěvačka Hanna Pekhart, která je na pěvecké scéně již řadu let, má srdce na pravém místě. Ve volném čase se snaží plně věnovat charitativní činnosti.

V minulém měsíci se angažovala ve sbírce pro nemocné pacienty v rámci soustředění soutěže GAYMAN, který se každým rokem pořádá. Letos se sbírka předávala v Karviné a zde zástupkyně Nadačního fondu Pavla Novotného osobně převzala hygienické potřeby a pomůcky za tisíce korun, které byly nakoupeny speciálně pro tuto událost.

Už asi třetím rokem podporuji soutěž Gayman a jsem ráda, že je i zde propojení s charitou. Každoročně ředitel soutěže Marian Kajzer pořádá sbírku hygienických potřeb pro Nadační fond Pavla Novotného, tyto potřeby putují do nemocnice v Havířově, a to konkrétně dětskému onkologickému oddělení. Jelikož jsem působila jako kmotra soutěže, každoroční soustředění finalistů se i pro mě dá se říct stalo pravidelnou akcí, které se účastním. Tudíž jsem ráda, že se do toho finalisté letošního ročníku zapojili a nakoupili ještě více potřeb než tomu bylo v loňském roce.“ komentuje zpěvačka

Není to ovšem jediná akce, které se Hanna účastnila. V tomto měsíci vystoupí na „Pochodu za práva zvířat“ a dále na „Benefičním koncertě na podporu pětileté Adélky Frieserové“, který se uskuteční 26. září od 18 hodin v New Misch Masch klubu v Praze.

Charitativní činnost má zpěvačka mimo jiné propojenou i se svou tvorbou. Videoklip k jejímu hitu „It´s your time“ natáčela s dívkou se spinální atrofií, která byla od malička na vozíčku.

Ondřej Spýťa Syrový

 

 

Komentáře