Zpěvačka Jana Yngland Hrušková koncertovala v Lázních Bohdaneč. Po Praze se jí nestýská!

Už je to nějaký pátek, co zpěvačka Jana Hrušková opustila Prahu. Kdo by si však myslel, že s přestěhováním se do České Skalice zavěsila zpívání na hřebík, spletl by se.

Stále aktivně vyučuje zpěv a jezdí po vlastech českých s divadelním programem pro děti nebo také s hudebním pořadem pro seniory. Začátkem srpna vystoupila jako zlatý hřeb pořadu pro lázeňské hosty v Bohdaneči.
Na repertoáru měla osvědčené hity z let třicátých až po léta sedmdesátá. Během jejího vystoupení zazněly melodie jako např. Marnivá sestřenice, Život je jen náhoda, Dejte si radit, Lavička v jasmínu, Slunečnice nebo Včera neděle byla. Její temperament a akční vystupování dokonce strhlo mnohé z diváků, aby s Janou zpívali a notovali si známé hity svého mládí.

Sama Hrušková hodnotí tato vystoupení jako „vděčná“. Starší publikum je rádo za každou chvilku, kterou jim věnuje někdo jiný. Během programu bavila diváky i mluveným vstupem. V závěru vystoupení dokonce „vytáhla“ z řad diváků i odvážlivce, kteří s ní zpívali na mikrofon.

Sama Jana Hrušková je v České Skalici spokojená. Zdejší komornější prostředí jí oproti Praze poskytuje dostatek klidu a také možnost věnovat se chovu domácích zvířat, což v Praze nebylo možné. Pravidelně také o svých aktivitách informuje na sociálních sítích, kde je stále aktivní. Její poslední příspěvky informují právě o jejím pěveckém vystoupení, které si také můžete z části přehrát ze záznamu.

-redakce-

Komentáře