Zpěvačka Jana Yngland Hrušková: Po patnácti letech znovu v Dluzích!

Poslední měsíce české kultuře příliš nepřejí. Umělecké žně ovšem může oslavit zpěvačka a herečka Jana Yngland Hrušková. Díky pandemii coronaviru vznikl televizní program ČT3, který hojně reprýzuje starší pořady, kde právě Hrušková vystupuje.

Před nedávnem veřejnoprávní stanice zařadila program Hitšaráda, kde zazněla i autorská píseň Jany Hruškové, Líná holka. V době nedávné diváci mohli znovu vidět pořad Klip,klap a největší hit Jany Yngland Hruškové – Diskotango! A téměř po patnácti letech se na obrazovky vrátí i hudební pořad Dluhy Hany Zagorové, ve kterém si Jana Hrušková zazpívala hned několikrát. Ve třetím pokračování, které neslo název „Konkurz“. Hrušková se tehdy skutečně konkurzu na zpěvačku účastnila a dokonce vyhrála. Tento pořad budete mít možnost vidět již 9.5. od 20:55 na ČT3.
Po druhé se Jana objevila v páté epizodě „Dluhů“, kde si střihla duet Dvě žlutá kuřátka (též k vidění 11.5. od 21:10 na ČT3).

Komu by se zdálo, že se zpěvačka chlubí jen úspěchem dávno zapomenutých pořadů, spletl by se. V současné době Jana natáčí celovečerní film Tvář pomsty, kde má roli zdravotní sestry. Mimo jiné vzniká o kontrovezní Janě Hruškové i dokument, který natáčí mladí studenti filmové školy.

A aby aktivit nebylo málo, rozšiřuje Jana Yngland také svou slepičí rodinku, která má den ode dne víc členů. Samozřejmě nelze opomenout ani pravidelné vysílání na sociálních sítích.

Na nudu a nezájem si tedy zpěvačka naříkat nemůže.

Jan Macháček 

Komentáře