Zpěvačka Kamila Hübsch: Na vánočním turné opráší s Milanem Šatníkem hit Knoflíky lásky!

Kamila Hübsch patří mezi přední české zpěvačky. Na svém kontě má již celou řadu úspěšných hitů – Život až Zítra, Hůř  se vstává či Vánoční, kterou si dokonce zazpívala společně s legendární Evou Pilarovou. Jak to má ale známá interpretka s předvánočním časem a jak se chystá na vánoční vystoupení?

Kamilo, co se Vám vybaví, když se řeknou Vánoce?

Vánoční stromeček a pohádky. Vždy se těším na tu pohodovou atmosféru, kde vedle mě je stromeček, v televizi pohádky a já se pomaličku opíjím vosími hnízdy, které jako jediné cukroví, každý rok dělám. Samozřejmě že bílé Vánoce by byly třešničkou na dortu.

Jak oslavíte letošní Vánoce?

Poprvé po dlouhé době mám volno všechny tři vánoční svátky a kromě návštěvy mojí rodiny, plánuji jen lenošit u pohádek a jíst cukroví. Tentokrát mám možnost si užít klidu a nabrat energii do nového roku.

Čeká Vás také vánoční turné. Na co se diváci mohou těšit?

Na tento vánoční koncert se velmi těším. Konat se bude 19.12.2018 v pražském klubu Misch Masch od 19:00, kde se svým kolegou Milanem Šatníkem oprášíme hit Knoflíky lásky. Kromě toho posluchači uslyší největší hity zpěvačky Ivety Bartošové a skupiny Queen a i vlastní tvorbu, která mě provázela od roku 2010. Samozřejmě nebudou chybět VIP hosté a překvapení. Lístky je možné zakoupit na ticketstrem.cz za 150,-

Mají pro Vás Vánoce duchovní význam?

Dříve, jako dítě, jsem to vnímala více duchovně. Chodila jsem do kostela na mše a užívala si tu krásu a Ježíška. Dnes už na to tak nekoukám, ale to je spíš tím, že žiji ve velkoměstě a tady se ta atmosféra duchovna nějak ztrácí.

Dodržujete i nějaké vánoční obyčeje?

Musím se přiznat, že ani ne. Spíš se těším na svoji vlastní rodinu, kde bych takové ty klasické obyčeje zavedla, aby si to dítko užilo se vším všudy, jak to má být.

Jak to máte s nakupováním dárků? Také prožíváte takový předvánoční maraton?

Naštěstí mě žádný maraton nečeká, jelikož dárky nakupuji průběžně už od srpna a tak obvykle v listopadu mám již vše nakoupené. Od prosince nevycházím na nákupy, abych se vyhnula davům. Chodím buď ráno nebo hodně pozdě večer na běžné nákupy.

Co by podle Vás nemělo chybět na štědrovečerní večeři?

Já si zakládám na krásném prostírání se svíčkami a dekorací. Mám ráda plný stůl a tak na něm u nás doma nesmí chybět
mísa salátu, kuřecí řízky a mořské ryby, sklenice džusu a džbánek s vodu, miska ovoce, oříšků a samozřejmě i cukroví a květina nebo jmelí.

Máte nějaké vánoční přání?

Přání mám hodně, těžko vyslovit jen jedno, a proto si je o Vánocích nechám proletět hlavou všechny a těším se, které z nich se mi přes rok vyplní.

Co byste popřála našim čtenářům?

Hodně zdraví, lásky a pohody s těmi nejbližšími, které mají rádi. Na chvilku nechat shon za dveřmi domova a jen si užívat rodinu a přátele. Všem přeji krásné Vánoce.

Ondřej Spýťa Syrový

Komentáře