Zpěvačka Klára Kolomazníková: V životě nelituji vůbec ničeho, vše mělo svůj důvod.

Zpěvačka Klára Kolomazníková brzy oslaví životní výročí. Pro svou oslavu si vybrala divadlo Semafor, kde se diváci mohou těšit nejen na její hity jako Osamělá, Nečekej či Půjdu klidně dál, ale i na zajímavé hosty a hudební novinky, které připravuje. 

Proč jste si vybrala pro Váš výroční koncert divadlo Semafor?

V divadle Semafor jsem hrála od roku 2005  – 2012  a pořád je to pro mě srdeční záležitost. Proto, když jsem přemýšlela o tom, kde si tento narozeninovo-výroční koncert udělat, zašla jsem za ředitelem a hned jsme se domluvili. Je to menší a velmi příjemné divadlo a jsou tam výborní muzikanti.

Na jaký repertoár se mohou diváci těšit?

Tak bude to shrnutí mé pěvecké kariéry, která trvá již 20 let, takže zazní samozřejmě i něco od skupiny Holki, ve které jsem začínala v roce 1999, a pak to půjde chronologicky dle mých sólových alb. Vše si připravuji sama, což je trochu náročnější, ale mě tato práce a přípravy baví. Samozřejmě jednám i se sponzory, protože mám na závěr pro diváky překvapení .

Vystoupí tam i hosté?

Ano, budu tam mít samé muže. A moc se na to těším. Budou zpívající hosté i například velmi šikovný kluk z „one man show“. Chci, aby si to odpoledne diváci užili a samozřejmě i já. Všechny hosty zveřejním až těsně před koncertem na mých sociálních sítích.

Připravujete nějaké hudební novinky?

Ano, připravuji poprvé v životě vánoční píseň, kterou mi napsal Zdeněk Hrubý a otextovala jsem si ji sama. Pokud to vyjde, ráda bych k ní natočila i videoklip. Myslím, že poprvé by mohla zaznít právě na mém koncertě v divadle Semafor 13.10.2019, pokud budou diváci chtít. Jinak jsem se stala poprvé v životě tváří „Žena internetu“, tak i na tuto svou novou roli se těším.

Klára Kolomazníková a Michaela Dolinová

Máte i své narozeninové přání?

Přiznám se, že mám. Jsou docela skromné myslím a týkají se jak pěvecké kariéry, tak i soukromí. V posledních letech se mi nějak vyhýbá láska, tak bych ráda do budoucna našla nějakého fajn parťáka a kamaráda ke své dceři Valince. Ale tomu se poručit nedá, až přijde ten správný čas, tak to přijde. Tak je to se vším.

Co vnímáte jako svůj dosavadní životní úspěch?

Tak určitě je to kariéra ve skupině Holki, má čtyři sólová alba, napsání knížky, porod mé dcery.

Jsou nějaké věci, kterých ve své kariéře litujete?

Nelituju vůbec ničeno a myslím, že vše v životě, i to zlé, má svůj důvod. Jsem šťastná, že můžu stále zpívat a věnovat se tak tomu, co mi je nejbližší. A  snad mi to ještě nějaký čas vydrží.

Ondřej Spýťa Syrový

Zdroj fotografií: facebook

Komentáře