Zpěvačka Marie Pojkarová: Odmítla i „Sexíček“!

Zpěvačka Marie Pojkarová vstoupila ve známost v roce 2010 hitem „Pejskové se koušou“. Dnes se z ní stala žena, která má za sebou bohatou hudební zkušenost a vydává jedno CD za druhým. Také její videoklipy na Youtube mají velmi vysokou sledovanost a takřka každý slyšel její jméno. Její poslední videoklip Méďa Béďa spatřil světlo světa koncem února 2018 a již má přes 100 000 zhlédnutí a její nejznámější „Pejsci“ téměř milion.

Na tom všem by nebylo nic tak neobvyklého, kdyby ji v polovině března neoslovila TV Prima a nenabídla jí roli, která nemá se zpěvem nic moc společného, nýbrž se sexem ano. Marie byla pozvána na kamerové zkoušky a bylo ji řečeno,  že bude hlavní hvězdou večerního erotického pořadu. Zpěvačka neměla tušení o jaký pořad přesně jde, a tak se ze zvědavosti na kamerové zkoušky dostavila.

V TV Prima ji přijali velmi přátelsky a posadili ji za stůl, za kterým bude v průběhu pořadu sedět a odpovídat na otázky diváků a vysvětlovat, jak fungují různé erotické pomůcky. Sedla si za stůl  a když viděla, co na něm leží, tak překvapením zdřevěněla. Byly tam položeny pomůcky jako robertek, bičík pro dominu, plácačka na zadek či klepeta, které používá policie. Šéf natáčení se hned Marie zeptal, jak by se pořad měl jmenovat a Marie vyhrkla: „Sexíček“. Rovnou vymyslela i slogan a když přišlo na popisování erotických pomůcek, tak všichni ze štábu vybuchli smíchem, jak originálně to zpěvačka charakterizovala. Okamžitě řekli, že je ta pravá osoba pro tento pořad. Pořad se měl vysílat po 3 minutách a celkem 4x v měsíci. Pojkarová sdělila, že si jejich nabídku ještě promyslí a dá v dohledné době vědět.

Nakonec si pěvecká hvězda uvědomila, že její profesí je zpěv a tento pořad, který se měl vysílat na stanici Prima Cool po 22. hodině, by ji mohl před celým národem znemožnit, jelikož ji znají jako soudnou ženu s repertoárem pro děti. Po zvážení všech faktů tento pořad odmítla.

 

Komentáře