Zpěvačka Marie Pojkarová oslavila třiašedesátileté narozeniny ve velkém. Gratulovat přišli Mattioli, Ježková a Randová.

Zpěvačka Marie Pojkarová oslavila v neděli třiašedesátileté narozeniny. Navzdory svému věku ale pěveckou kariéru nevzdává. V květnu vydala své nové CD Vzpomínky a v brzké době chystá natáčet další hudební videoklipy. Její poslední klip Méďa Béďa má již sledovanost přes 100 000 a nejznámější hit Pejskové se koušou necelý milión.

Svou narozeninovou oslavu pořádala na Smíchově v Restauraci Pod Černým vrchem a byla určena hlavně pro přátele. Marie během večera zazpívala hity ze svého nového CD a přišlo jí poblahopřát i mnoho známých osobností. Tradičně se akce zúčastnila její sestra – známá vědma Helen Silvan, dlouholetá kamarádka – výtvarnice Irena Šuláková, dále italský zpěvák Davide Mattioli, moderátorka TOP STAR magazínu Andrea Ježková, proslulý ochránce žen Zdeněk Macura či mezinárodní operní pěvkyně Edita Randová, která přednesla v originálu i čínskou hymnu.

Jak je už u Pojkarové zvykem, tak nechyběl ani bohatý raut a oslava skončila v brzkých ranních hodinách a tentokrát netradičně – bez skandálu.

Ondřej Spýťa Syrový

Komentáře