Zpěvačka Marie Pojkarová: Smích vyměnila za deprese!

Zpěvačku Marii Pojkarovou si každý vybavuje jako věčně usměvavou osobu, která hýří humorem a vtípky. O to větší překvapení bylo, když světlo světa spatřila kniha básní a poezie „Řeka času“, kterou Marie Pojkarová napsala. Kniha obsahuje devatenáct básní, ve kterých se Marie svěřuje se svými pocity, radostmi ale také se smutkem, který k životu patří. Některé básně jsou adresované lidem, kteří jsou autorce blízcí (Dceři, Sestře, Kamarádce… ), jiné popisují obyčejné věci kolem nás (např. Lijavec, Pavouk, Vánoce… )

Soubor básní je osobní výpovědí Marie Pojkarové o životě, vzpomínkách, ale také přáních. Z bohaté nabídky básní si tedy čtenář může najít tu, která mu bude vlastní. Kniha prozatím nebude k mání na pultech knihkupectví, ale zpěvačka básněmi obdaruje své přátele a blízké.

Zpěvačka Marie Pojkarová vystupuje na hudební scéně více než dvacet let. Kariéru zahájila albem Něco o lásce. Upozornila na sebe také řadou hudebních videoklipů, které mezi diváky budí řadu ohlasů dodnes. Mezi její nejpopulárnější melodie patří písnička „Pejskové se koušou“. V posledních letech vystupuje také příležitostně v seriálech (Soudkyně Barbara, Policie v akci, Modrý kód aj.)

Další informace o knize, případné objednání bude možné na webových stránkách www.mariepojkarova.cz

REDAKCE

Zdroj fotografií: facebook

 

Komentáře